Amway™ Kohvioad

[7036]

[]

[8144]

[8144]

has_post_thumbnail() taip
has_post_thumbnail() taip


[8144]
Esmaklassilised, puhtad, 100% Arabica oad pärinevad maailma tuntuimatest kohvikasvatusriikidest.Kergesti jahvatatavate ubade abil valmistad ülivärske kohvi mistahes meetodit kasutades, näiteks kohvimasina, presskannu või filtri abil. Esmaklassilised, puhtad, 100% Arabica oad pärinevad maailma tuntuimatest kohvikasvatusriikidest.Kergesti jahvatatavate ubade abil valmistad ülivärske kohvi mistahes meetodit kasutades, näiteks kohvimasina, presskannu või filtri abil.
Kuidas osta
Tellimisnumber:100181

Jahedas, kuivas kohas hoidmise korral säilivad kohvioad kaua. Kohviube kasutades saad jahvatada just nii palju kohvi, kui on tarvis ühe kannutäie valmistamiseks. Jahvata oad nii peeneks, kui soovid, kuna erinevate kohvivalmistamismeetodite jaoks on vaja erineva jämedusega jahvatatud kohvi. Parimate tulemuste saamiseks pea meeles – mida pikem tõmbamisaeg, seda jämedamaks peab jätma kohvipuru.

  • Valmistatud 100% puhastest Arabica ubadest
  • Kohvioad annavad eriti õrna maitse (ei ole röstitud espresso valmistamiseks)
  • Kohv pakitakse värskelt röstitud ubade värskuse säilitamiseks ühesuunalist õhueemaldusventiili kasutades
  • Oad võib jahvatada peeneks või jätta jämedamaks. Vali ise sobiv konsistents ja jahvata kohv nii, et see sobib sinu eelistatud kohvivalmistamismeetodi jaoks
  • Sobib kohvi valmistamiseks nii potis kui filtri abil