Nõudepesuvedelik DISH DROPS™

[7232]

[]

[8340]

[8340]

has_post_thumbnail() taip
has_post_thumbnail() taip


[8340]
Õrnatoimeline, ent kõrge kontsentratsiooniga nõudepesuvedelik eemaldav ilma vaevata nõudele jäänud rasva ja toidujäätmed ning muudab teie potid, pannid, lauanõud ja söögiriistad laitmatult puhtaks.
Kuidas osta
Tellimisnumber:110488

Kontsentreeritud nõudepesuvedelik Dish Drops™ eemaldab kergesti rasva ja nõudele jäänud toidujäätmed ning muudab nõud säravpuhtaks. 

Miks see teile meeldib…

Nõudepesu ei pea olema ebameeldiv töö. Tänu kontsentreeritud nõudepesuvedeliku Dish Drops™ värskele ja meeldivale tsitruselõhnale on nõude pesemine isegi täitsa meeldiv. Õrnatoimeline, ent kõrge kontsentratsiooniga nõudepesuvedelik eemaldav ilma vaevata nõudele jäänud rasva ja toidujäätmed ning muudab teie potid, pannid, lauanõud ja söögiriistad laitmatult puhtaks. Aaloe verat, AHA-hapet ja looduslikke shiso (Jaapani rohttaim) ekstrakte sisaldav igapäevane abivahend teeb nõud tõhusalt puhtaks ja ei kahjusta seejuures teie nahka ega muuda seda kuivaks.

Nagu võib Amway tuntud ning usaldusväärselt kontsentreeritud nõudepesuvedelikult Dish Drop oodata, sisaldab see nelja looduslikest allikatest pärinevat koostisainet, mis sobivad kõigi köögis kasutatavate vahendite puhastamiseks ning isegi kristalli ja portselani pesemiseks.

 

Kasulik teada…

 • Mitmekülge ja äärmiselt tõhus toode sobib klaaside, pottide, pannide, lauanõude ja isegi parima portselani, kristalli ning lauahõbeda pesemiseks.
 • Vähendab vürtsikast toidust, kalast ja muudest tugeva lõhnaga toitudest nõudele jäävaid lõhnasid.
 • Tekitab kauapüsivad ja tõhusad mullid.
 • Loputage pärast kasutamist käsi.

Kasutamine:

 • Lisage 3 ml kontsentreeritud nõudepesuvedelikku Dish Drops™ kraanikausis 5 liitrile soojale veele. Peske potte, lauanõusid ja söögiriistu ning loputage neid enne kuivatamist.
 • Segage Amway pigistatavas pudelis 1 osa kontsentreeritud nõudepesuvedelikku Dish Drops™ kolme osa veega. Raputage pudelit ja kasutage seda käsnaga väiksemate alade puhastamiseks.
 • Kasutage toodete pottide, pannide ja ahjunõude eelleotamiseks, et eemaldada nende külge pakkunud rasv ja toidujäätmed.

HOIATUS!

Põhjustab rasket silmade ärritust. SILMA SATTUMISE KORRAL: loputada mitme minuti jooksul ettevaatlikult veega. Eemaldada kontaktläätsed, kui neid kasutatakse ja kui neid on kerge eemaldada. Jätkata loputamist. Kui silmade ärritus ei möödu: pöörduda arsti poole. Arsti poole pöördudes võtta kaasa toote pakend või etikett. Hoidke laste käeulatusest eemal. Sisaldab metüülisotiasolinooni. Võib tekitada allergilisi reaktsioone. Sisu kõrvaldada munitsipaalkogumispunktis; täielikult tühjendatud mahutid kõrvaldada ringlussevõtu teel. Ohtlik pikaajaline toime veeorganismidele. Hoidke laste käeulatusest eemal.

Koostisosa nimetusCAS Nr.Üldnimetus
Water7732-18-5Vesi
Sodium Laureth Sulfate68585-34-2Anioonne pindaktiivne aine
Cocamidopropyl Betaine61789-40-0Amfoteerne pindaktiivne aine
Ethoxylated Alcohol (Pareth 8-7)27252-75-1Mitteioonne pindaktiivne aine
Glycereth-2631694-55-0Lahustuvuse parandaja/niisutav aine
Propylene Glycol57-55-6Lahustuvuse parandaja/niisutav aine
Alcohol Denat64-17-5Lahustuvuse parandaja
Citric Acid77-92-9Orgaaniline hape (pH kontroll)
FragranceProprietary – See IFRAorg.orgLõhnaaine
Magnesium Hydroxide1309-42-8Vahustabilisaator
Aloe Barbadensis Leaf Juice94349-62-9Naha hooldusvahend
Methylchloroisothiazolinone26172-55-4Säilitusaine
Methylisothiazolinone2682-20-4Säilitusaine
Perilla Ocymoides Leaf Extract90082-61-4Naha hooldusvahend
Allergeenid  
Limoneen90082-61-4Allergeensed lõhnaained

Vedelikku võib ohutult kasutada portselan- ja klaasnõude, keedunõude, söögiriistade, kristalli ja lauahõbeda pesemiseks.

 • Nõude pesemine valamus või kausis: lisage kaussi või valamusse 3 ml nõudepesuvedelikku DISH DROPS™, seejärel täitke 5 liitri sooja veega. Pärast pesemist tuleb nõud hoolikalt loputada.
 • Säästlikuks kasutamiseks lahustage 1 osa nõudepesuvedelikku DISH DROPS 3 osas vees, kasutades AMWAY™ kattega plastpudelit, loksutage, seejärel valage väike kogus švammile. 
 • Švammide puhtana hoidmiseks loputage neid pärast nõude pesemist hoolikalt soojas vees. Valage švammile veidi vedelikku DISH DROPS, jaotage ühtlaselt ja jätke järgmise pesemiskorrani seisma.

Pidage meeles!

 • Pärast vedeliku kasutamist loputage käed hoolikalt puhtaks.

TÄHELEPANU. Ärritab silmi. SILMA SATTUMISE KORRAL: Pesta ettevaatlikult veega mõne minuti jooksul. Võtta ära kontaktläätsed, kui need on ja neid on kergeeemaldada. Jätkata pesemist. Pöörduda viivitamatult MÜRGISTUSKESKUSESSE või arsti poole. Sisu/pakend utiliseerida jäätmekäitlusettevõttes. Arsti poolepöördumisel näidata pakendit või etiketti. Hoida laste eest. Sisaldab metüülisotiasolinooni. Võib tekitada allergilisi reaktsioone..