Nutrilite™ All Plant Protein

[7061]

[]

[8169]

[8169]

has_post_thumbnail() taip
has_post_thumbnail() taip


[8169]
All Plant Protein Nutrilite™ varustab organismi kvaliteetse loodusliku valgu ning kõigi üheksa elutähtsa aminohappega, et aidata teil neid iga päev optimaalses koguses manustada ning et hoida teid liikumas. Toidulisand, mis sisaldab looduslikke proteiine.
Kuidas osta
Tellimisnumber:110415

Ülevaade

All Plant Protein Nutrilite™ All Plant Protein varustab organismi kvaliteetse taimse valguga, et aidata teil seda iga päev optimaalses koguses manustada ning et hoida teid liikumas*. 

Miks see teile meeldib…

Valke nimetatakse elu ehitusklotsideks, sest neid leidub igas keharakus ning need aitavad parandada rakukahjustusi ja luua uusi rakke. Need toimivad sarnaselt jalgratta raamiga teie organismi tugistruktuurina ning loovad raamistiku teie luudele ja lihastel. Meie organism ei suuda aga liigseid valguvarusid hoiule panna, seetõttu on äärmiselt tähtis neid pidevalt manustada. Võite arvata, et saate söögist piisavalt valke, ent kuna peamised valke sisaldavad toiduained on piim, munad, juust ja loomaliha, ei pruugi te juhul, kui olete taimetoitlane või kui järgite mõnda teist eridieeti, neid siiski vajalikus koguses saada.

All Plant Protein Nutrilite™ on traditsioonilisemate valguvormide tasakaalustatud ja tervislik alternatiiv ning sisaldab teie hea tervise tagamiseks kõiki üheksat elutähtsat aminohapet. Kiiresti, kergesti ja väga mugavalt kasutatava toote All Plant Protein Nutrilite™ saab segada toidu või joogi sisse ilma, et see muudaks nende maitset. Segage näiteks üks supilusikatäis valku enda igapäevase trennijärgse smuuti sisse.  

Kasulik teada…

 • Looduslikest allikatest pärinev valgulisand.
 • Portsjon sisaldab vähem kui 0,5 g rasva.
 • Kergesti seeditav.
 • See mugav proteiinipulber ei sisalda kunstlikke värvaineid, maitseaineid ega säilitusaineid.
 • Mõned toidud sisaldavad küll rikkalikult valke, ent on ka suure kolesterooli-, küllastunud rasva ja soolasisalduse ning kalorsusega. All Plant Protein Nutrilite™ on tervislik sojast, nisust ja hernestest deriveeritud alternatiiv.
 • Üks supilusikatäis sisaldab 8 g valku. Iga inimene vajab päevas vähemalt 0,83 g valku iga kehakaalu kilogrammi kohta. See tähendab, et 60 kg kaaluv inimene vajab päevas umbes 50 g valku. *
 • Kergesti soojadele ja külmadele jookidele lisatav ning ei mõjuta joogi maitset. Lisage proteiinipulbrit näiteks jõudu andvale smuutile, energiat andvale mandlismuutile või organismi puhastavalt porgandi- ja apelsinismuutile.
 • Sisaldab kõiki üheksat elutähtsat aminohapet. „Elutähtis“ tähendab, et organism ei suuda neid ise sünteesida. Need aminohapped on histidiin, isoleutsiin, leutsiin, lüsiin, metioniin, fenüülalaniin, treoniin, trüptofaan ja valiin.
 • Ei sisalda loomset päritolu koostisosi ning sobib vegetaarlastele. 

* Valgud aitavad kaasa luude ja lihasmassi normaalse seisundi säilimisele. .

Koostisosad

 
KESKMINE SISALDUS PORTSJONI KOHTA (10 g) 100 g  KOHTA  
Energiasisaldus170 KJ/40 Kcal1700 KJ/400 Kcal
Rasvad0,48 g4,8 g
  millest küllastunud rasvhapped 0,06 g0,6 g
Süsivesikud0,32 g3,2 g
  millest suhkrud0 g0 g
Valgud8 g80 g
Sool0, 23 g2,3 g
Asendamatud aminohapped
Isoleutsiin390 mg3900 mg
Leutsiin660 mg6600 mg
Lüsiin510 mg5100 mg
Metioniin & Tsüsteiin220 mg2200 mg
Fenüülalaniin & Türosiin750 mg7500 mg
Treoniin310 mg3100 mg
Trüptofaan120 mg1200 mg
Valiin400 mg4000 mg
Histidiin210 mg2100 mg
KOOSTISAINED: sojavalk (81%), nisuvalk (10%), hernevalk (7,5%), emulgaator (sojast letsitiin), paakumisvastane aine (ränidioksiid).

Soovitatud kasutusala

 • Inimestel, kes ei tarbi piisavas koguses piima, liha, juustu või kõrge proteiini sisaldusega toite
 • Inimestel, kes on füüsiliselt aktiivsed
 • Inimestel, kes jälgivad oma toidus kaloreid ja rasvade hulka
 • Inimestel, kes jätavad toidukordi vahele, söövad väikesi portsjoneid või tunnevad, et vajavad oma toidule juurde lisaproteiini
 • Lastel (üle 3 aasta), noorukitel, vanematelinimestel, lapseootel või imetavatelnaistel, kes vajavad lisaproteiini

Soovituslik annus Vastavalt vajadusele, lisage 1 väike kulbitäis (umbes 10 g) pulbrit piimale või teistele jookidele üks või enam kordi päevas.  Segage kiirelt või loksutage tihedalt suletud anumas 1 minut. Võimalik on ka lisada teraviljadele, suppidele, salatitele või teistele toitudele. Nõuanded Hoida pakend tihedalt suletud ning laste nägemisulatusest väljas ja kättesaamatus kohas. Mitte soovitav alla 3-aastaste lastele arstiga eelnevalt konsulteerimata. Hoiustada jahedas ja kuivas kohas.