Nutrilite™ Balance Within™

[7064]

[]

[10581]

[10581]

has_post_thumbnail() taip
has_post_thumbnail() taip


[10581]
Mille poolest on see sulle kasulik Nutrilite Balance Withinpakub vitamiinide B6 ja B9 (foolhape)** abil lisatuge teie immuunsüsteemile, et aidata teil end hästi tunda. Toetab teie immuunsust. Vitamiinid B6 ja B9 (foolhape) toetavad immuunsüsteemi normaalset toimimist.. Toetab head tuju. Meeleoluvitamiinidena tuntud vitamiinid B6 ja B9 (foolhape) toetavad psühholoogiliste funktsioonide toimimist. Tagab 6 miljardit ühikut teaduslikult tõendatud piimhapet tootvat bakterit. Sobitub lihtsasti teie päevakavasse, sest kiiresti sulavat, meeldiva maitsega pulbrit saab panna otse keelele, mistõttu saab seda tarbida igal pool ja igal ajal. Toetab tervislikku elustiili, pakkudes B6 ja B9 (foolhape) vitamiinide** abil lisatuge immuunsüsteemile ning täiendades energiavarusid, et suudaksite paremini toituda, magada ja liikuda. Aitab olla proaktiivne oma toitumise suhtes ja keskenduda hea tervise nautimisele ja selle eest hoolitsemisele. ** Vitamiinid B6 ja B9 (foolhape) toetavad immuunsüsteemi normaalset toimimist.
Kuidas osta
Tellimisnumber:120571

Ülevaade

Toidulisand, mis sisaldab kahte B-vitamiini ja kahte piimhappebakteri tüve.

Mille poolest on see sulle kasulik

Nutrilite Balance Withinpakub vitamiinide B6 ja B9 (foolhape)** abil lisatuge teie immuunsüsteemile, et aidata teil end hästi tunda.

 • Toetab teie immuunsust. Vitamiinid B6 ja B9 (foolhape) toetavad immuunsüsteemi normaalset toimimist..
 • Toetab head tuju. Meeleoluvitamiinidena tuntud vitamiinid B6 ja B9 (foolhape) toetavad psühholoogiliste funktsioonide toimimist.
 • Tagab 6 miljardit ühikut teaduslikult tõendatud piimhapet tootvat bakterit.
 • Sobitub lihtsasti teie päevakavasse, sest kiiresti sulavat, meeldiva maitsega pulbrit saab panna otse keelele, mistõttu saab seda tarbida igal pool ja igal ajal.
 • Toetab tervislikku elustiili, pakkudes B6 ja B9 (foolhape) vitamiinide** abil lisatuge immuunsüsteemile ning täiendades energiavarusid, et suudaksite paremini toituda, magada ja liikuda.
 • Aitab olla proaktiivne oma toitumise suhtes ja keskenduda hea tervise nautimisele ja selle eest hoolitsemisele.

** Vitamiinid B6 ja B9 (foolhape) toetavad immuunsüsteemi normaalset toimimist.

Miks see võiks sulle meeldida

Nutrilite Balance Within toidulisand sisaldab 2 B-vitamiini,mis toetavad immuunsüsteemi normaalset toimimist ja head tuju*. Igas pakis on 6 miljardit ühikut 2 teaduslikult tõendatud piimhappebakteri tüve. Nutrilite Balance Within toote puhul on tegemist kiirelt sulava, meeldiva maitsega (tänu vaniljenoodile) pulbriga, mida saab panna otse keelele, ja mis on pakendatud ühe-portsjoni pulgapakenditesse, ning mida on mugav ja lihtne lisada igale toidukorrale ja elustiilile. See on suurepärane võimalus toetada oma tervislikku elustiili.

*Vitamiin B6 ja foolhape (vitamiin B9) toetavad immuunsüsteemi tööd ja psühholoogilisi funktsioone.

Huvitavaid fakte

 • 70% immuunsüsteemist asub soolestikus (umbes 70% immunoloogiliselt aktiivsetest rakkudest asub soolestiku limaskestal).
 • Nutrilite on maailma enimmüüdud vitamiinide ja toidulisandite kaubamärk* ja sel enam kui 80 aastat kogemust looduse ja teaduse ühendamisel, et aidata inimestel tervislikumalt elada.
 • Toode ei sobi veganitele/taimetoitlastele.

* Allikas Euromonitor International Limited; vitamiinide ja toidulisandite kategooria, % jaemüügi väärtus, 2019 andmed.

Detailid

Põhiomadused

B-vitamiinid B6 ja B9 (foolhape) toetavad immuunsüsteemi normaalset toimimist. Lisaks toetavad need psühholoogilisi funktsioone (mistõttu nimetatakse neid sageli „meeleoluvitamiinideks“). B6-vitamiin aitab kaasa närvisüsteemi normaalsele toimimisele.

Igas Balance Within portsjonis on kuus miljardit piimhappebakterit. Toode sisaldab kaht piimhappebakteri tüve – Lactobacillus acidophilus (NCFM) ja Bifidobacterium lactis (HN019) – mõlemad on teaduslikult tõestatud.

Sisaldab elusbaktereid. Tüvedel on väga hea happetaluvus, nii et võite olla kindel, et valdav enamus iga portsjoni kuuest miljardist piimhappebakterist jõuab soolestikku elusalt.

Mugav manustamine kiiresti sulava, meeldiva maitsega pulbri kujul üheportsjoni pulgapakendis. Seda saab tarbida nii eraldiseisvalt kui ka koos toidu või joogiga ning igal ajal ja igal pool, ilma jahutuse vajaduseta.
 

Kuidas seda kasutada

Nutrilite Balance Within saab sobitada iga elustiiliga.
Nautige seda meeldiva maitsega kiiresti sulavat pulbrit kiiresti ja mugavalt. Iga ajal ja igal pool.

 • Avage pulgapakend, valage sisu õrnalt keelele ja laske sel sulada.
 • Või segage see jaheda või toatemperatuuriga joogi sisse (nt. mahl või vesi).
 • Või nautige seda smuuti, hommikuhelveste või müsliga.
 • Võtke see endaga kõikjale kaasa ja tarbige vastavalt soovile.
 • Pole vaja hoida jahedas.

Koostisained

Mahuaine (isomalt), Bifidobacterium animalis subsp. lactis HN019™, Lactobacillus acidophilus NCFM™1, paakumisvastane aine (ränidioksiid), püridoksiin hüdrokloriid, pteroüülmonoglutamiinhape, vanilje lõhna- ja maitseaine (sisaldab piima).

SOOVITUSLIK ANNUS: Üks pulk päevas

KESKMINE SISALDUS PÄEVAS (1 pulgapakk) %NRV*
Vitamiin B6 1.4 mg 100
Foolhape (vitamiin B9)) 200 mg 100

Piimhappebakter / Piimhappebakter:

Bifidobacterium animalis subsp. lactis HN019™ – 5 × 109 cfu*** / cfu***

Lactobacillus acidophilus NCFM™ – 1 × 109 cfu*** / cfu***

* % toitaine kontrollväärtusest
*** kolooniaid moodustavad ühikud / kolooniaid moodustavad ühikud