Nutrilite™ Kids Immunity+ lastele

[7014]

[]

[10486]

[10486]

has_post_thumbnail() taip
has_post_thumbnail() taip


[10486]
Aidake oma laste immuunsüsteemil olla valmis kõigeks, mis võib ette tulla, ning toetage seda lihtsal, nutikal ja lõbusal viisil! Toetage oma lapse immuunsüsteemi D-vitamiiniga*, mis on saadaval laste ja emade poolt armastatud mugavas neli-ühes tootes! * D-vitamiin aitab kaasa laste immuunsüsteemi normaalsele toimimisele.
Kuidas osta
Tellimisnumber:123046

Kids Immunity Support* Plus Nutrilite sisaldab D-vitamiini,* mis toetab laste immuunsüsteemi, et nad suudaksid’kaasa lüüa oma igapäevastes tegevustes. 

*D-vitamiin toetab laste immuunsüsteemi normaalset toimimist.
 

Mida see toode teile annab

 • Toetab laste immuunsüsteemi D-vitamiini abil*.
 • Suurepärane neli-ühes toode, mis sisaldab D- ja C-vitamiini, tsinki ja piimhappebaktereid.
 •  Kiiresti sulanduv pulber pulgapakendis, mille võib otse keelele puistata.
 • Lõbusal ja maitsval – pulbril on imeline maitse ja see jätab keelele lõbusa, jahutava tunde.
 • Esimene lastele mõeldud toode juhtivate üleilmsete vitamiinikaubamärkide hulgas, mis sisaldab immuunsust toetavat D-vitamiini, on rikastatud C-vitamiini, tsingi ja piimhapet tootvate bifidobakteritega ning on saadaval kiiresti lahustuva pulbrina.**

* D-vitamiin toetab laste immuunsüsteemi normaalset toimimist.

**Allmärkus: Euromonitor International, põhineb Amway Corporationi tellimusel 2021. aasta juulis tehtud uuringul, esimene toode 10 parima vitamiine ja toidulisandeid pakkuva kaubamärgi hulgas, mis sisaldavad D- ja C-vitamiini, tsinkigi ja bifidobaktereiditega, 2021. aasta jaemüük. Immuunsust toetav: D-vitamiin soodustab laste immuunsüsteemi normaalset toimimist.

Lisaks on äärmiselt oluline mitmekesine toitumine ja tervislik eluviis.
 

Miks see teile meeldiks?

Külmetamine ja märjaks saamine maailma avastamisel on normaalne osa täiskasvanuks saamisest ja oluline teie laste’ arengu jaoks. Saate aidata lastel teha seda, mida nad kõige paremini oskavad, toetades nende immuunsüsteemi igapäevase toidulisandiga, mida nad armastavad!

Kids Immunity Support* Plus Nutrilite, mis tagab igapäevase D-vitamiini annuse aitab toetada teie laste’ igapäevaseid seiklusi viisil, mis’on lõbus, mugav ja kasulik. See sisaldab spetsiaalset segu D-vitamiinist, mis toetab laste’immuunsüsteemi,  C-vitamiinist,millest osa on pärit rohelistest atseroola kirssidest, tsingist ja piimhappebakteritest. Kiiresti sulanduv pulber on mugavas pulgapakendis ja seda saab panna otse keelele või segada külmade jookide (nt. Mahl) ja toiduga (nt. hommikuhelbed). See jätab jahutava tunde keelele ja sel on imeline, õrnalt magus maitse. See toidulisand ei sisalda kunstlikke värv-, maitse- ega säilitusaineid**.

Üks toode ja neli-ühes lahendus, mis meeldib nii teile kui teie lastele!

*D-vitamiin toetab laste immuunsüsteemi normaalset toimimist.
** ei sisalda säilitusained vastavalt õigusaktidele
Toode ei sobi veganitele/taimetoitlastele.

Põhiomadused

 • Kids Immunity Support* Plus Nutrilite sisaldab D-vitamiini, mis toetab laste immuunsüsteemi normaalset toimimist ja mida on vaja laste luude normaalseks arenguks.
 • Osa toote C-vitamiinist on saadud rohelistest atseroola kirssidest, mis on üks looduse’kõige kontsentreeritumaid C-vitamiini vorme.
 • Igas pulgas on 1 miljard – Bifidobacterium lactis piimhappebakterit.

Kuidas seda kasutada

 • Kiiresti sulanduvat pulbrit saab panna otse keelele või segada külma toidu või joogiga.
 • 1 pulk päevas. Päevast soovitavat annust mitte ületada.
 • Lastele alates 4. eluaastast.
 • Hoida lastele kättesaamatus kohas.
 • Toidulisandid ei asenda mitmekesist toitumist ega tervislikku eluviisi.
 • Hoida jahedas ja kuivas päikesevalguse eest kaitstud kohas.

Koostisained

 • D-vitamiin: aitab kaasa laste immuunsüsteemi normaalsele toimimisele.
 • C-vitamiin: osa toote C-vitamiinist on saadud rohelistest atseroola kirssidest, – mis on üks looduse’kõige kontsentreeritumaid C-vitamiini vorme.
 • Tsink
 • 1 miljard piimhappebakterit (Bifidobacterium lactis): teaduslikult põhjalikult dokumenteeritud. Tänu nende väga heale happetaluvusele jõuab enamus bakteritest elusalt soolestikku.

KOOSTISAINED: Mahuained (erütritool, ksülitool), paakumisvastased ained (rasvhapete mono- ja diglütseriidid, magneesiumoksiid, ränidioksiid, naatriumkarboksümetüültselluloos), Bifidobacterium animalis subsp. lactis HN019™1, L-askorbiinhape, atseroola aekstrakt (0,9%, Malpighia punicifolia), tsinkoksiid, antioksüdandid (naatriumaskorbaat, alfa-tokoferool), kolekaltsiferool.

Hoiustada kuivas ja jahedas kohas. • Pulgapakenditel ei ole ühekaupa müümiseks vajalikke silte.

SOOVITUSLIK ANNUS: 1 pulk päevas lastele alates 4. eluaastast.

KESKMINE SISALDUS Päevas (1 pulgapakk) %NRV**
C-vitamiin 30 mg 38%
D-vitamiin 1,0 μg 20%
Tsink 2,6 mg 26%

Piimhappebakterid:
Bifidobacterium animalis subsp.  lactis HN019™1.  1 x 10. cfu***
** % toitaine kontrollväärtusest / **
*** Kolooniaid moodustavad osakesed