Amway™ Jahvatatud kohv espresso

[7035]

[]

[8143]

[8143]

has_post_thumbnail() taip
has_post_thumbnail() taip


[8143]
Õppige tundma espresso intensiivset maitset või kasutage kohvipuru cappuccino või latte valmistamiseks. Lisage oivalist hõrku kohvipuru.
Kuidas osta
Tellimisnumber:100209

Õppige tundma espresso intensiivset maitset või kasutage kohvipuru cappuccino või latte valmistamiseks.  Lisage oivalist hõrku kohvipuru.

Eristatakse kahte põhilist kohvisorti: araabika ja robusta. Parim sort on araabika (Coffeaarabica), mida kasvatatakse Aafrikas, Lõuna-Ameerikas ja Aasias. Selle oad on üsna kõvad, annavad kohvi valmistamisel tugeva aroomi ja kuuluvad espresso koostisse. Robusta (Coffeacanephora), mis avastati alles XX sajandil, kasvab araabikast kiiremini ja valmib varem. See on vastupidavam kliimamuutustele, haigustele ja kahjustajatele, kuid maitse poolest araabikast kehvem. Robusta on kibedam ja sisaldab rohkem kofeiini.

Pruunistatud kohvioad sisaldavad vett, rasvu, tanniini ja kofeiini.  Üks tass kohvi sisaldab olenevalt sordist 70 kuni 140 mg kofeiini. Kohv on kogu maailmas väga populaarne jook, mida hinnatakse mitte ainult maitse, vaid ka aroomi pärast. Paljud joovad kohvi seepärast, et see aitab neil tänu ajukoore ja kesknärvisüsteemi ergastamisele võidelda väsimuse ja unisuse tundemärkidega. Pärast kohvi joomist imendub kofeiin kiiresti ja peaaegu täielikult söögitorust vereringesüsteemi, kus selle kõrgendatud kontsentratsioon püsib 4 tundi.

Kõik Amway pakutavad kohviliigid on 100% araabika. Kohv espresso – see on peenjahvatatud kohv, mis annab väga tugeva aroomi. Espresso kohvioad – need on spetsiaalselt pruunistatud, intensiivset aroomi andvad oad. Ühele tassile kohvile on arvestatud keskmiselt 40 kohviuba. Vaakumpakend.