Amway™ Palsamäädikas modenast

[7042]

[]

[8150]

[8150]

has_post_thumbnail() taip
has_post_thumbnail() taip


[8150]
Eritoode, mis on valmistatud Itaalia Modena piirkonna Trebbiano ja Lambrusco päritolu viinamarjadest.Modena maapiirkonnas on juba ammustest aegadest Trebbiano ja Lambrusco viinamarjaistandused tootnud oma headuse poolest tuntud viinamarju ning vaate, kus palsamiäädikas küpseb, hoitakse mitte Modena majade keldrites, vaid pööningutel. Toote kvaliteeti on tunnistanud organisatsioonid Italian Consortium for Balsamic Vinegar of Modena’ ja Control Agency Cermet ning seda kinnitab ametlik punane silt pudelikaelal.
Kuidas osta
Tellimisnumber:200662

Eritoode, mis on valmistatud Itaalia Modena piirkonna Trebbiano ja Lambrusco päritolu viinamarjadest.Modena maapiirkonnas on  juba ammustest aegadest Trebbiano ja Lambrusco viinamarjaistandused tootnud oma headuse poolest tuntud viinamarju ning vaate, kus palsamiäädikas küpseb, hoitakse mitte Modena majade keldrites, vaid pööningutel.

Toote kvaliteeti on tunnistanud organisatsioonid Italian Consortium for Balsamic Vinegar of Modena’ ja Control Agency Cermet ning seda kinnitab ametlik punane silt pudelikaelal.
 

  • Kvaliteeti on tunnustanud organisatsioonid Italian Consortium for Balsamic Vinegar of Modena’ ja Control Agency Cermet
  • Tooteks kasutatakse ainult Modena piirkonna Trebbiano ja Lambrusco viinamarjadest
  • Tammevaatides küpsemine, et anda intensiivne, puuviljana aroom ja peen magushagu maitse
     

Veiniäädikas, keedetud viinamarjavirre, värvaine E 150 d, antioksüdant E 224 (sisaldab sulfiteid).

Piserdage puuviljadele, salatitele, grill-lihale, linnulihale ja mereandidele või lisage kastmele ja hautistele.