Artistry™ Kulmupliiatsi täitesisu

[7144]

[]

[8252]

[8252]

has_post_thumbnail() taip
has_post_thumbnail() taip


[8252]
Ideaalne jumestamiseks – ei ole liiga kõva ega liiga pehme. Võimaldab rõhutada kulme ja anda neile loomuliku kuju. Komplekti kuulub ka kulmuhari. Eraldi on müügil ka pliiatsi täitesisu. Kirjeldus Ei lähe laiali, kauakestev, määrdumiskindel värv. Piiritleb, kujundab ja toob kulmud esile loomuliku ja mati viimistlusega. Sisaldab antioksüdant E-vitamiini. Lõhnavaba, dermatoloogiliselt testitud. Tugeva otsaga pliiats võimaldab teha kindla, keskmise või paksu joone ning kanda seda täpselt peale kulmude rõhutamiseks ja täitmiseks. Hoidiku klõpsa-ja-keera süsteem tähendab, et see ei vaja kunagi teritamist. Kulmupliiatsi hoidiku juurde kuulub hari, millega saab kulmuvärvi hajutada ja täiustada.
Kuidas osta
Tellimisnumber:110989

Ideaalne jumestamiseks – ei ole liiga kõva ega liiga pehme.

Võimaldab rõhutada kulme ja anda neile loomuliku kuju. Komplekti kuulub ka kulmuhari. Eraldi on müügil ka pliiatsi täitesisu.

 

Kirjeldus

  • Ei lähe laiali, kauakestev, määrdumiskindel värv.

  • Piiritleb, kujundab ja toob kulmud esile loomuliku ja mati viimistlusega.

  • Sisaldab antioksüdant E-vitamiini.

  • Lõhnavaba, dermatoloogiliselt testitud.

  • Tugeva otsaga pliiats võimaldab teha kindla, keskmise või paksu joone ning kanda seda täpselt peale kulmude rõhutamiseks ja täitmiseks.

  • Hoidiku klõpsa-ja-keera süsteem tähendab, et see ei vaja kunagi teritamist.

  • Kulmupliiatsi hoidiku juurde kuulub hari, millega saab kulmuvärvi hajutada ja täiustada.

Asetage oma kulmupliiats (müüakse eraldi) lihtsalt Automaatsesse kulmupliiatsi hoidikusse, pöörake ja kasutage seda, et oma kulme kiiresti esile tõsta.

Kasutage hoidiku teises otsas asuvat harja kulmuvärvi hajutamiseks ja kulmude täiustamiseks.