bodykey by Nutrilite™ Salendavad pulgad

[7032]

[]

[8140]

[8140]

has_post_thumbnail() taip
has_post_thumbnail() taip


[8140]
Ohjeldage oma söögiisu NUTRILITE Appetite Controlleriga, mis annab teile kontrolli kaalulangetamise üle ja aitab piirata portsjoni suurust. Vaadake, kuidas see toimib. Glükomannaani sisaldav toidulisand, mis aitab teil saavutada kontrolli kaalualandamise üle ja võidelda ülesöömise tungiga.
Kuidas osta
Tellimisnumber:119792

Glükomannaani sisaldav toidulisand, mis aitab teil saavutada kontrolli kaalulangetamise üle ja võidelda ülesöömise tungiga.

Mille poolest on see sulle kasulik

Aitab teil piirata portsjoni suurust ja tunda täiskõhutunnet. Kui toode segada vedelikuga, võtab see kõhus ruumi ja tekib täiskõhutunne.

Alustage oma söögiisu ohjeldamisega– teie esimene toidukord aitab teil tunda suuremat täiskõhutunnet enne teie järgmist sööki ja selle ajal.

Muudab kaalulangetamise lihtsamaks– iga toidukorra jaoks on oma kotike, mida saab lihtsalt segada mahla või veega ainult mõne sekundiga.

Toode on maitsetu, nii et seda saab segada vee või lemmikmahlaga selle maitset mõjutamata.

See on ideaalne Nutrilite Bodykey programmi järgivatele inimesteleja see täiendab teisi Nutrilite kaalulangetamise tooteid. Seda võib kombineerida toodetega Natural Fat Reducer või Natural Carb Reducer (sõltuvalt dieedi iseloomust).

Miks see võiks sulle meeldida

Appetite Controller on toidulisand, mis aitab teil kontrollida oma söögiisu ja võidelda ülesöömisega.Kui te kontrollite oma söögiisu, siis muutub kaalulangetamine lihtsamaks. Appetite Controlleriga naudite ikka oma toitu, kuid teil on suuremad võimalused portsjoni suurust kontrollida.

Appetite Controlleri saladus peitub unikaalses looduslikus koostisosas, glükomannaani ekstraktis. See looduslik kiudaine imab vett ja muutub kõhus geeliks. See geel moodustub seedeelundite seintele kihi ja aitab teil tunda täiskõhutunnet. Lisaks sisaldab toode looduslikku päritolu musta leedrimarja ekstrakti, mis annab tootele meeldiva lillaka tooni.

Huvitavaid fakte

 • Tõestatud, et aitab inimestel tunda end rahuolevana ilma üle söömata
 • Valmistatud NutriCert™ sertifitseeritud jätkusuutlikest farmidest pärit koostisosadest.
 • Sisaldab NutriCert™ Rivieri titaanjuurt (glükomannaan) ja NutriCert musta leedrimarja
 • Ei sisalda magus-, värv-, lõhna- ega säilitusaineid.
 • Nutrilite on maailma enim müüdud vitamiine ja toidulisandeid müüv kaubamärk viimase 10 aasta jooksul.*

*Allikas Euromonitor International Limited, Vitamiinide ja toidulisandite kategooria, % jaemüügi väärtuse osa, 2015.a andmed

Põhiomadused

 • Appetite Controller on tõestanud, et on tõhus kaalulangetamise toode, mis aitab teil saavutada kontrolli oma portsjoni suuruse üle.
 • Appetite Controller on ideaalne inimestele, kes jälgivad Nutrilite Bodykey kaalulangetamise programmi ja see täiendab teisi Nutrilite kaalulangetamise tooteid nagu Natural Carb Reducer ja Natural Fat Reducer. 
 • Appetite Controller kasutab looduslikke koostisosasid: NutriCert™ Rivieri titaanjuur (glükomannaan) ja NutriCert must leedrimari, millele pole lisatud kunstlikke magus-, värv-, lõhna- ega säilitusaineid.
 • Appetite Controller on pakendatud mugavatesse ühe toidukorra jaoks mõeldud kotikestesse, mis muudab valmistamise ja tarbimise lihtsaks.

Kuidas seda kasutada

 • Rebige pulgakujuline kotike lahti ja valage sisu klaasi, kus on 250 ml mahla või vett.
 • Tarbige kohe pärast valmistamist.
 • Tarbige 3 korda päevas, 30 minutit enne iga põhitoitu.
 • Tarbida ainult koos vedeliku, mitte toiduga. Piisav vedelikuhulk on kohustuslik.
 • Lämbumisoht neelamisraskustega inimestel ja kui manustatakse ebapiisava hulga vedelikuga.

Parimate tulemuste saamiseks ja lämbumisohu või neelamisest tingitud ebamugavuse vältimiseks kasutage ainult nii nagu on pakendil märgitud.

Koostisained

 Rivieri titaanjuur (52.3%; 1.0 g glükomannaani portsjoni kohta), dekstriin, musta leedrimarja ekstrakt (1.2% / 30 mg leedrimarju portsjoni kohta; koostis: leedrimari, maltodekstriin), paakumisvastane aine (ränidioksiid).

Toiteväärtus

KESKMINE SISALDUS1 kotis          päevas (3 pulka)% NRV*            
Glükomannaan1000 mg3000 mg —            

* % päevasest soovitatavast väärtusest