bodykey by Nutrilite™ Šeiker

[7073]

[]

[8181]

[8181]

has_post_thumbnail() taip
has_post_thumbnail() taip


[8181]
Mugav ja praktiline šeiker, mis koosneb neljast sektsioonist: Põhisektsioon on külmade vedelike jaoks, selle abil saab valmistada jooke ja kokteile. Nutikas spiraaldisain võimaldab valmistada täiuslikult segunenud smuutisid. Teine sektsioon on spetsiaalselt kujundatud tableti või kapsli kujul vitamiinide ja mineraalaineid sisaldavate toidulisandite hoidmiseks. Sektsioon on jagatud kolmeks osaks, kuhu saab mugavalt paigutada kolm erinevat toidulisandit. Kolmas ja neljas sektsioon on mõeldud pulbrikujul toodetele, näiteks kokteilipulbritele ja pulbertoidulisanditele. Peske enne esmakordset kasutamist ja iga kord peale kasutamist käsitsi ja kuivatage hoolikalt. Ei sobi nõudepesumasinas pesemiseks. *Valmistatud polüetüleenist ja polüpropüleenist. Ei sisalda BPA-d.
Kuidas osta
Tellimisnumber:301617

Mugav ja praktiline šeiker, mis koosneb neljast sektsioonist:

Põhisektsioon on külmade vedelike jaoks, selle abil saab valmistada jooke ja kokteile. Nutikas spiraaldisain võimaldab valmistada täiuslikult segunenud smuutisid.

Teine sektsioon on spetsiaalselt kujundatud tableti või kapsli kujul vitamiinide ja mineraalaineid sisaldavate toidulisandite hoidmiseks. Sektsioon on jagatud kolmeks osaks, kuhu saab mugavalt paigutada kolm erinevat toidulisandit. Kolmas ja neljas sektsioon on mõeldud pulbrikujul toodetele, näiteks kokteilipulbritele ja pulbertoidulisanditele. 

Peske enne esmakordset kasutamist ja iga kord peale kasutamist käsitsi ja kuivatage hoolikalt.

Ei sobi nõudepesumasinas pesemiseks.

*Valmistatud polüetüleenist ja polüpropüleenist. Ei sisalda BPA-d.

**Roostevabast terasest