Daily Nutrilite™

[9460]

[]

[9461]

[9461]

has_post_thumbnail() taip
has_post_thumbnail() taip


[9461]
Kuidas osta
Tellimisnumber:125167

Kasutage võimalust, et täiustada oma heaolu igapäevase multivitamiinitabletiga, mis sisaldab rohkelt olulisi vitamiine ja mineraale ning Nutrilite’i ja NutriCert™-i jätkusuutlikes partnerfarmides kasvatatud taimi1.

1 Võrreldes eelmiste koostistega.

Mille poolest on see kasulik?

Nutrilite Daily toitained toetavad teie tervist mitmel moel, sealhulgas immuunsust, energiataset ja nägemist. Uus ja täiustatud koostis:

 • Kompenseerib võimalikke toitainete puudujääke tänu vitamiinide, mineraalide ja Nutrilite’i või NutriCert™-i sertifitseeritud jätkusuutlikest farmidest pärit taimsetele ainetele. Toetab teie immuunsüsteemi C- ja D-vitamiini, tsingi, raua ja seleeniga.3
 • Aitab teil olla valmist kõigeks, millega võite päeva jooksul kokku puutuda, sisaldades seitset B-vitamiini, rauda ja magneesiumit, mis toetavad energiavahetust.3
 • Annab teie silmadele lisatoitaineid A- ja B2-vitamiinide, tsingi ja luteiiniga.3
 • Sobitub kiiresti ja lihtsalt iga elustiiliga ning kõikvõimalike harjumustega tänu kergesti neelatavale tabletile, mis on maole õrn  ning sobib ka vegetaarlastele.

3 Vitamiinid C, B1, B2, B3, B5, B6, B12, biotiin, raud ja magneesium aitavad kaasa normaalsele energiavahetusele. Vitamiin C, vitamiin D, tsink, raud ja seleen aitavad kaasa immuunsüsteemi normaalsele talitlusele. Vitamiinid A ja B2 ning tsink aitavad hoida normaalset nägemist. Luteiin moodustab osa silma võrkkestast. Oluline on toituda mitmekülgselt ja tasakaalustatult ning harrastada tervislikku elustiili

Miks see võiks teile meeldida?

Kiire elutempo võib olla küll põnev, kuid mõnikord võivad meie kohustused ning igapäevaelu stress ja pinge meie heaolu vähendada. Me soovime, et elu pakuks meile iga päev rõõmu ja rahulolu ning tahame tunda end toetatu ja energilisena, et saaksime areneda nii isiklikus plaanis kui ka tööalaselt ning olla oma lähedaste jaoks aktiivsed. Nutrilite Daily saab aidata.

Nutrilite Daily sisaldab 20 olulist vitamiini ja mineraali ning 4 taimset ainet, mis pärinevad jätkusuutlikes farmides kasvatatud taimedest. Nutrilite Daily pakub kiiret ja mugavat viisi toitainete ja looduslike taimsete koostisosade saamiseks, teie toidus olla võivate puudujääkide kompenseerimiseks ning selleks, et saada toitaineid, mida teie keha heaolu toetamiseks vajab.3 Iga päev.

3 Vitamiinid C, B1, B2, B3, B5, B6, B12, biotiin, raud ja magneesium aitavad kaasa normaalsele energiavahetusele. Vitamiin C, vitamiin D, tsink, raud ja seleen aitavad kaasa immuunsüsteemi normaalsele talitlusele. Vitamiinid A ja B2 ning tsink aitavad hoida normaalset nägemist. Luteiin moodustab osa silma võrkkestast. Oluline on toituda mitmekülgselt ja tasakaalustatult ning harrastada tervislikku elustiili

Huvitavaid fakte

Iga Nutrilite Daily tablett sisaldab 20 vitamiini ja mineraali ning varasemast veel rohkem taimseid aineid, mis pärinevad meie Nutrilite’i või NutriCert™-i sertifitseeritud farmidest:

 • 12 vitamiini, sealhulgas A, C, D, E, B1, B2, B3, B6, foolhape, B12, biotiin, (pantoteenhape).
 • 8 mineraali: kaltsium, raud, jood, magneesium, tsink, vask, seleen, mangaan.
 • Acerola-kirsse, mis sisaldavad C-vitamiini, mis aitab kaasa immuunsüsteemi normaalsele talitlusele ja normaalsele energiavahetusele.
 • Beetakaroteeni, mis on provitamiin A, mis tähendab seda, et keha saab seda muuta A-vitamiiniks, et toetada normaalset nägemist.
 • Peiulilleekstraktist pärit luteiini, mis on silma võrkkestas asuv kontsentreeritud karotenoid.
 • Ei mingeid kunstlikke värv-, lõhna- ega maitseaineid, säilitusaineid ega magusaineid.

4 Nutrilite on maailmas enimmüüdud vitamiinide ja toidulisandite kaubamärk.

Detailid

Põhiomadused

 • Sisaldab toitaineid, mis  toetavad mitut tervise- ja heaolueesmärki, sealhulgas energiataset, immuunsust, nägemist ja üldist heaolu. See on suurepärane võimalus toidulisandeid tarbima hakata ning neid kiiresti ja mugavalt oma igapäevaellu lisada.
 • Pärineb usaldusväärselt kaubamärgilt. Nutrilite on maailmas enimmüüdud vitamiinide ja toidulisandite kaubamärk, mis on juba üle 85 aasta aidanud inimestel õnnelikumalt ja tervislikumalt elada.
 • Acerola-kirsside, leedrimarjade ja lillade porgandite ekstrakte ning peiulillest pärit luteiini saadakse Nutrilite’i või NutriCert™-i sertifitseeritud farmides kasvatatud taimedest. Need farmid praktiseerivad jätkusuutlikke põllumajandusmeetodeid ning järgivad Nutrilite’i kaubamärgi usaldusväärset pühendumust päritolu tuvastatavusele alates seemnest kuni toidulisandini.

Kuidas seda kasutada?

 • Täiskasvanud ja vähemalt 18-aastased lapsed: 1 tablett päevas, eelistatult koos toiduga
 • Hoida lastele kättesaamatus kohas
 • Toidulisandid ei asenda tasakaalustatud ja mitmekesist toitumist ega tervislikku eluviisi
 • Ärge ületage soovituslikku päevast annust
 • Hoida pudelit tihedalt suletuna
 • Säilitage jahedas kuivas kohas
 • Jagage seda toodet, et ka teid ümbritsevad tervislike eluviiside austajad saaksid oma heaolu parandada.

SOOVITUSLIK ANNUS: täiskasvanutele iga päev üks tablett, eelistatult koos toiduga.

Koostisained

KOOSTISOSAD: kaltsiumkarbonaat, stabilisaatorid (mikrokristalne tselluloos, võrkstruktuuriga naatriumkarboksümetüültselluloos, kummiaraabik, hüdroksüpropüülmetüültselluloos, dikaltsiumfosfaat), magneesiumoksiid, L-askorbiinhape, acerola-ekstrakt 6% (Malpighia glabra), maltodekstriin, raud(II)fumaraat, paakumisvastased ained (ränidioksiid, rasvhapete magneesiumisoolad), nikotiinamiid, d-alfa-tokoferüülhappe suktsinaat, tsinkoksiid, leedrimarja ekstrakt 1,0% (Sambucus nigra), D-kaltsiumpantotenaat, vaskglükonaat, porgandiekstrakt 0,5% (Daucus carota), mangaansulfaat, tiamiinmononitraat, püridoksiinhüdrokloriid, riboflaviin, retinüülatsetaat, luteiin (peiulillest Tagetes erecta), niiskusesäilitaja (glütserool), antioksüdandid (naatriumaskorbaat, D-α-tokoferool), beetakaroteen, pteroüülmonoglutaamhape, glaseeraine (karnaubavaha), kaaliumjodiid, naatriumseleniit, D-biotiin, kolekaltsiferool, tsüanokobalamiin.

Toitained1 tableti kohta% TKV-st*
A-vitamiin693 g RE87%
D-Vitamiin5 μg100%
E-vitamiin10 mg TE83%
B1-vitamiin1,4 mg127%
B2-vitamiin1,6 mg114%
Niatsiin18 mg NE113%
Pantoteenhape6 mg100%
B6-vitamiin1,4 mg100%
Biotiin50 μg100%
Foolhape200 μg100%
B12-vitamiin2,4 μg100%
C-vitamiin80 mg100%
Kaltsium180 mg23%
Magneesium60 mg16%
Raud10 mg71%
Vask1 mg100%
Tsink8 mg80%
Mangaan1 mg50%
Jood83 μg55%
Seleen55 μg100%
Luteiin0,6 mg
** % toitaine kontrollväärtusest

Korduma kippuvad küsimused

Millised teaduslikud tõendid Nutrilite™ Daily’t toetavad?

Nutrilite Daily kõiki vitamiine ja mineraale on teadusringkondades põhjalikult uuritud. On leitud, et Nutrilite Daily’s sisalduvad toitained on meie keha normaalseks toimimiseks vajalikud. Kaksteist Nutrilite Daily’s olevatest vitamiinidest ja mineraalidest rahuldavad päevaseid võrdluskoguseid (NRV) 100% või veidi rohkem. Need on EL-i suunised elutähtsate toitainete piisava päevase tarbimise kohta.

Kuidas peaks Nutrilite Daily’t tarbima? Kas seda tuleks tarbida tühja kõhuga või koos toiduga?

Täiskasvanutel on soovitatav seda tarbida üks tablett päevas, eelistatult koos toiduga.

Kas Nutrilite Daily sobib tarbimiseks rasedatele ja imetavatele naistele? Kui jah, siis mis on soovitatav kogus?

See toode ei ole mõeldud rasedatele ega imetavatele naistele. Rasedatel ja imetavatel naistel soovitatakse enne mis tahes toidulisandi tarbimist konsulteerida oma arstiga.

Kas Nutrilite Daily sobib tarbimiseks lastele? Kui jah, siis mis on soovitatav kogus?

Alla 18-aastased lapsed ei tohiks tarbida täiskasvanutele mõeldud toidulisandeid, välja arvatud juhul, kui seda soovitab nende tervishoiuteenuse osutaja.

Kas mõni Nutilite Daily koostisosadest ületab tarbimise ülempiiri? Ülempiirid on maksimaalsed tarbimistasemed, mida peetakse ohutuks.

Ükski Nutrilite Daily vitamiinidest ega mineraalidest ei ületa tarbimise ülempiiri.