eSpring™ Seinakomplekt

[7274]

[]

[8382]

[8382]

has_post_thumbnail() taip
has_post_thumbnail() taip


[8382]
Parim mõlemast: eSpring veepuhastussüsteem ja rohkem ruumi teie tööpinnal? eSpringi seinakinnitusega paigalduskomplekt on ideaalne lahendus. Mida see toode teile annab Ideaalne, et säästa köögis ruumi ja samal ajal nautida filtreeritud vee eeliseid. Kiire ja lihtne paigaldamine, sisaldab kõiki vajalikke tarvikuid ja kinnitusi. Sobib enamikule kipsplaat, puit- ja betoonpindadele. Valmistatud kvaliteedilistest materjalidest, mis tagavad suurema vastupidavuse. Elegantne ja silmatorkamatu disain tagasihoidliku välimuse saavutamiseks.
Kuidas osta
Tellimisnumber:102996

Parim mõlemast: eSpring veepuhastussüsteem ja rohkem ruumi teie tööpinnal? eSpringi seinakinnitusega paigalduskomplekt on ideaalne lahendus.

 

Mida see toode teile annab

  • Ideaalne, et säästa köögis ruumi ja samal ajal nautida filtreeritud vee eeliseid.

  • Kiire ja lihtne paigaldamine, sisaldab kõiki vajalikke tarvikuid ja kinnitusi.

  • Sobib enamikule kipsplaat, puit- ja betoonpindadele.

  • Valmistatud kvaliteedilistest materjalidest, mis tagavad suurema vastupidavuse.

  • Elegantne ja silmatorkamatu disain tagasihoidliku välimuse saavutamiseks.

Miks see teile meeldib

Kas soovite nautida kõiki eSpringi veefiltriga puhastussüsteemi eeliseid, kuid ei soovi loobuda ruumist oma köögis? eSpringi seinakinnitusega paigalduskomplekt on ideaalne lahendus, et saaksite säästa ruumi tööpinnal ja lisada samal ajal stiilse disainielemendi. See sobib enamiku seinatüüpidega ja seda on lihtne kinnitada.

Pöörake tähelepanu, et seinakinnitusega paigalduskomplekt sobib ainult konkreetsete olemasolevate kraanide klapitüüpidele (tellimusnumbrid 100188 ja 301904).

Kuidas seda kasutada

 

eSpringi seinakinnitusega paigalduskomplekti juurde kuulub põhjalik juhend ning kõik vajalikud kinnitusvahendeid, et kinnitada klamber peaaegu igat tüüpi seinale.

Seinakinnitusega paigalduskomplekti paigaldamiseks on vaja ka sobivat puuri, puuriotsikut ja kruvikeerajat.

Kui teil tekib küsimusi hoolduse või garantii kohta, võtke meiega ühendust +372 8 84 00 75