Geel ahjude puhastamiseks AMWAY™

[7234]

[]

[8342]

[8342]

has_post_thumbnail() taip
has_post_thumbnail() taip


[8342]
Praeahjupuhastusgeelei sisalda abrasiivseid koostisaineid. Piisab, kui kanda geel 30 minutiks praeaju seintele. Selle ajaga pehmendab see neile kleepunud toidujäägid ja rasva, mida teil on siis kerge maha pesta. Seejuures ei ole tarvis mustust maha kraapida! Puhastab suurepäraselt igat liiki praeahje. Tihke geel on hästi kantav igasugusele pinnale.
Kuidas osta
Tellimisnumber:0014

Praeahjupuhastusgeelei sisalda abrasiivseid koostisaineid. Piisab, kui kanda geel 30 minutiks praeaju seintele.

 

Selle ajaga pehmendab see neile kleepunud toidujäägid ja rasva, mida teil on siis kerge maha pesta. Seejuures ei ole tarvis mustust maha kraapida! Puhastab suurepäraselt igat liiki praeahje. Tihke geel on hästi kantav igasugusele pinnale.

OHTLIK!

Põhjustab tugevat nahapõletust ja silmakahjustust. Sisaldab naatriumhüdroksiidi. Hoida luku taga. Hoidke laste käeulatusest eemal. Kanda kaitsekindaid ja kaitseprille/kaitsemaski. Aure mitte sisse hingata. NAHALE (või juustesse) SATTUMISE KORRAL: võtta kohe seljast kõik saastunud riided.

Gaasi- ja elektripliitide emaileeritud pindadele. Praeahjude plaatidele ja restidele, grillidele ja röstritele.

Koostisosa nimetusCAS Nr.Üldnimetus
Water7732-18-5Vesi
Sodium Hydroxide1310-73-2Happesuse regulaator
Sodium Tallowate8052-48-0Seep (anioonne pindaktiivne aine)
Xanthan Gum11138-66-2Paksendi
Magnesium Sulfate Heptahydrate10034-99-8Maatriksi modifikaator
C10-16 Ethoxylated Alcohol, 7 EO68002-97-1Mitteioonne pindaktiivne aine

Praeahjupuhastusgeeli AMWAY™ võib kasutada gaasi- ja elektripliitide praeahjude emaileeritud pindade, aga ka   plaatide ja restide, grillide ja röstrite puhastamiseks.

Ärge kasutage seda alumiiniumist, värvitud või kroomitud pindade puhastamiseks. Ärge kasutage isepuhastuvate praeahjude puhastamiseks.

  • Veenduge, et kork on lahti keeratud, seejärel aga raputage pudelit enne kasutamist.
  • Võtke riiulid ja teised osad praeahjust välja.
  • Pange kätte kummi- või kilekindad. Vältige vahendi silma sattumist. Pange praeahju põhja väike kauss ja valage sellesse veidi praeahjupuhastusgeeli.
  • Geel kandke pinnale pintslikesega, kattes esmalt praeahju sügavuses paiknevad osad, seejärel külgseinad, lagi ja kõige lõpuks põhi.
  • Katke ka riiulid ja teised elemendid geeliga.
  • Jätke geel 30 minutiks mõjuma (tugevasti määrdunud pindade korral võib osutuda vajalikuks preparaadi teistkordne pealekandmine).
  • Pühkige pehmenenud kirme soojas vees niisutatud käsna või lapiga maha.
  • Seejärel peske pind äädikavee lahusega üle, alustades praeahju ülaosast ja lõpetage alaosaga.

Pidage meeles!

  • Kaitske rõivaid ja teisi pindu geeli neile sattumise eest.
  • Kui toode satub silma või nahale, peske viivitamatult külma veega.

TÄHELEPANU. Ärritab nahka. Ärritab silmi. Sisaldab subtilisiini. Võib tekitada allergilise reaktsiooni. Kasutada silmade/näokaitset. NAHALE SATTUMISE KORRAL:Pesta seebi ja suure koguse veega. SILMA SATTUMISE KORRAL: Pesta ettevaatlikult veega mõne minuti jooksul. Võtta ära kontaktläätsed, kui need on ja neidon kerge eemaldada. Jätkata pesemist. Pakend/sisu utiliseerida jäätmekäitlusettevõttes. Arsti poole pöördumisel näidata pakendit või etiketti. Hoida laste eest.