Kannmikser Electric High-Speed Blender Nutrilite™

[9682]

[]

[0]

[0]

has_post_thumbnail() ne
has_post_thumbnail() ne


[]
Võimas kannmikser Nutrilite Electric High-Speed Blender teeb toitvate smuutide, kokteilide, dipikastmete ja palju muu nautimise lihtsaks ning seda kiirelt ja mugavalt.
Kuidas osta
Tellimisnumber:312396

Võimas kannmikser Nutrilite Electric High-Speed Blender teeb toitvate smuutide, kokteilide, dipikastmete ja palju muu nautimise lihtsaks ning seda kiirelt ja mugavalt.

Kuidas see teile kasulik on

 • Oma roostevabast terasest korpuse ja energiatõhusa mootoriga* saavutab see kuni 28,000 rpm ja on teie köögis stiilne võimas lisatööriist.
 • Sellel on kõrgreljeefis kujundatud mõõtkavaga 1,8-liitrine klaaskann, millest ei leki teie toitu kemikaale ega mikroplasti.
 • Olemas on 3 eelseadistatud programmi (jää purustamine, smuuti, intervall) ning pulseeriv ja kiiruse reguleerimise pöördnupuga funktsioon, mis vastavad teie kõikidele segamisvajadustele.
 • Võimaldab maitsvateks smuutideks või tervislikeks toitudeks (nagu hummus) kokku segada mitu koostisosa, sh – Nutrilite All Plant Protein või Fibre Powder –
 • Stabiilse, kerge ja lihtsasti puhastatava Tritan Blend & kaasavõetava topsiga toetab see aktiivset ja liikuvat elustiili.

*Kannmikseril ja selle mootoril on väljalülitus- ja ooterežiimid, mis ei ületa “ökodisaini” direktiivi 2009/125/EÜ kohaselt rakendatavaid võimsustarbe nõudeid.

Miks see teile võiks meeldida

Kannmikser Nutrilite Electric High-Speed Blender on teie tervisliku toitumise ambitsioone toetav stiilne ja võimas köögiriist.

See’ on varustatud kuni 28,000 rpm segamiskiiruse tagava võimsa 1200 W mootori ja kolme eelseadistatud programmiga (jää purustamine, smuutide valmistamine või intervall) ning samuti on sel pulseeriv ja kiiruse reguleerimise pöördnupuga seadistus.

Lisades veel kaasaskantava ja kerge Blend & Go topsi, millel on joogikaas ja roostevabast terasest terava 4teralise noaga segamisalus, on see suurepärane viis, kuidas toetada aktiivset ja liikuvat elustiili.

Kannmikserit Nutrilite Electric High-Speed Blender müüb eksklusiivselt ainult Nutrilite.

Faktid

 • 3 eelseadistatud programmi (jää purustamine, smuutide valmistamine või intervall) ning samuti pulseeriv ja kiiruse reguleerimise pöördnupuga seadistus.
 • Kõiki osi saab pesta nõudepesumasinas, v.a roostevabast terasest noakomplekti ja alust.
 • Kiirus kuni 28,000 rpm, mootor 1200 W. 

Peamised omadused

Väga kvaliteetsed materjalid ja osad: Toiduga kokkupuutumiseks mõeldud roostevabast terasest terad tagavad suurepärased segamistulemused. Vastupidavast klaaskannust ei leki toitu kemikaale ega mikroplasti. Libisemiskindlad jalad ja isepuhastusfunktsioonid teevad selle kasutamise ohutuks ja lihtsaks.

Võimas mootor, 8teraline noakomplekt ja rikkalikult funktsioone (sh jää purustamine, smuuti ja intervall) tähendavad seda, et kannmikser tuleb toime mitmesuguste koostisosade ja retseptidega, sealhulgas smuutide, kokteilide, dipikastmete, kastmete, suppide ja ka püreedega.

BPA-vabast Tritanist valmistatud Blend & Go tops on kerge, stabiilne ja kaasavõetav, sellel on eraldiseisev segamisalus ning 4teraline noakomplekt, tehes toitvate ja maitsvate kokkusegatud smuutide aktiivsesse ja liikuvasse elustiili lõimimise lihtsaks.

Kuidas kasutada

 • Enne esmakordset kasutamist lugege juhend põhjalikult läbi ja kasutamise ajal järgige juhiseid.
 • Kannu seest noakomplekti eemaldamisel tuleb kasutada vastavat tööriista ja veidi jõudu. Arvestades kannmikseri Nutrilite Electric High-Speed Blender võimsust, on võimalike lekete vältimisel oluline, et noakomplekt oleks tihedalt klaaskannu kinnitatud. Pärast puhastamist/enne kasutamist veenduge, et noakomplekt asub kindlalt oma kohal.
 • Klaaskann sobitub kannmikseri alusele lihtsalt ning seda ei ole vaja pöörata ega keerata. See on ergonoomiliselt disainitud nii, et seda saavad hõlpsalt kasutada nii parema- kui ka vasakukäelised.
 • Ka Blend & Go tops sobitub kannmikseri alusele lihtsalt ning seda ei ole vaja pöörata ega keerata. Segamise ajal suruge seda õrnalt allapoole.
 • Kõiki osi saab pesta nõudepesumasinas, v.a noakomplektid ja alus.

Tehniline teave

Kaal:

 • Kannmikseri Nutrilite Electric High-Speed Blender alus + klaaskann :  u 3,9 kg
 • Blend & Go tops: u 0,3 kg
 • Nugade avamistööriist: 40 g

Mõõtmed:

 • Klaaskannuga kannmikser Nutrilite Electric High-Speed Blender: 20 (P) x 17,5 (L) x 43,4 (K) cm
 • Blend & Go tops: 24,5 (K) x 7 (L) cm

Kannmikseri ja Blend & Go topsi noakomplektid on valmistatud roostevabast terasest (SUS420, mõeldud toiduga kokkupuutumiseks)

Müratase:
Maksimaalsel kiirusel on müratase alla 90 dB. Tootest 1 meetri kaugusel seistes on taustamüra tase alla 65 dB.

Maht:
Segamiskann: 1,8 liitrit
Blend & Go tops 0,6 liitrit

Toitejuhtme pikkus on u 1 meeter.