Nutrilite™ Double X™ 62 päeva varu

[7057]

[]

[10198]

[10198]

has_post_thumbnail() taip
has_post_thumbnail() taip


[10198]
Nutrilite DOUBLE X on võimas toidulisand, mis sisaldab mitmeid vitamiine, mineraalained ja fütotoitaineid ning PhytoBlendTM’i, erilist 22 taime ja viiest värvirühmast fütotoitainete segu teaduslikult tõestatud organismi tugevdava toimega.** See komplekt ei osale esimese tellimuse turunduskampaanias Nutrilite DOUBLE X on võimas toidulisand, mis sisaldab mitmeid vitamiine, mineraalained ja fütotoitaineid ning PhytoBlendTM’i, erilist 22 taime ja viiest värvirühmast fütotoitainete segu teaduslikult tõestatud organismi tugevdava toimega.** See komplekt ei osale esimese tellimuse turunduskampaanias
Kuidas osta
Tellimisnumber:292409

Nutrilite DOUBLE X on toidulisand, mis sisaldab tasakaalustatud vahekorras 12 elutähtsat vitamiini ja 10 elutähtsat mineraalainet. Toodet on rikastatud PhytoBlend™’iga, erilise 22 taime seguga,mille komponendid pärinevad puu- ja köögiviljadest ning ürtidest, mida ei ole alati lihtne igapäevasele toidusedelile lisada.*

Mille poolest on see sulle kasulik

Nutrilite DOUBLE X on välja töötatud kõigi potentsiaalsete toitaine- ja fütotoitainevaeguste kõrvaldamiseks.See aitab teil taastada sisemise tasakaalu ning seeläbi suurendada teie loomuliku potentsiaali.

See toetab teie organismi esmaklassiliselt mitmel erineval moel:

–        Aju tegevus: jood soodustab normaalset kognitiivset funktsiooni. Vitamiin B12 soodustab normaalset füsioloogilist funktsioneerimist.

–        Närvisüsteem: vask aitab närvisüsteemil normaalselt toimida.

–        Immuunsüsteem: C-vitamiin aitab immuunsüsteemil normaalselt toimida. 

–        Ainevahetus: niatsiin toetab normaalset ainevahetust. 

–        Põletikuliste reaktsioonide ohje:kurkumiin aitab organismil toime tulla põletikuliste reaktsioonidega.

–        Seedeelundkond ja maks:kaltsium soodustab seedeensüümide normaalset tööd. Rosmariin ja kurkumiin aitavad toetada maksa normaalset tööd.

–        Rakud:kaltsiumil on oma osa rakkude pooldumise ja spetsialiseerumise protsessis.

–        Oksüdatiivne stress: E-vitamiin aitab rakke kaitsta oksüdatiivse stressi eest.

–        Südame töö: vitamiin B6 soodustab normaalset homotsüsteiini metabolismi ja tiamiin aitab kaasa südame normaalsele tööle.

–        Luude funktsioon: D-vitamiini on vaja selleks, et luud jääksid terveks.

–        Lihaste töö: magneesium aitab lihastel normaalselt toimida.

–        Silmade funktsioon/nägemine: A-vitamiin aitab nägemisel normaalseks jääda.

–        Nahk, juuksed ja küüned: biotiin aitab nahal ja juustel terveks jääda. C-vitamiin soodustab normaalset kollageeni teket, mis aitab nahal normaalselt toimida. Seleen ja tsink aitavad küüntel terveks jääda.

–        Tasakaalustatud hormoonid: vitamiin B6 aitab kaasa hormoonide reguleerimise protsessile ja pantoteenhape soodustab steroidsete hormoonide, D-vitamiini ja mõnede neurotransmitterite normaalset sünteesi ja metabolismi.

Lisaks on tähtsad ka mitmekesine ja tasakaalustatud dieet ja tervislik elustiil.

Miks see võiks sulle meeldida

Inimese organism on ökosüsteem, mis püüab optimaalselt funktsioneerimiseks pidevalt säilitada oma sisemist tasakaalu.

Õige toitumine on selle tagamiseks ülimalt oluline. Tasakaalustatud ja mitmekesine dieet on tähtis nii teie praeguse vaimse ja füüsilise heaolu tagamiseks kui teie üldise hea tervise tagamiseks tulevikus.

Tegelikult ei tarbi koguni kolm neljandikku maailma täiskasvanutest iga päev Maailma Terviseorganisatsiooni (WTO) soovitatud minimaalset puu- ja köögiviljade kogust – viit portsjoni1.   Seepärast võite täieliku toitainete ja fütotoitainetena tuntud sekundaarsete taimsete ühendite saamisel abi vajada.

Nutrilite DOUBLE X sisaldab taimi ja fütotoitaineid kõigist viiest värvirühmast:rohelisi, valgeid, kollaseid, punaseid ja lillasid.

Nutrilite DOUBLE Xvõib aidata teil kõrvaldada kõik potentsiaalsed toitaine- ja fütotoitainevaegused, aidates teil taastada sisemise tasakaalu ning suurendada teie loomuliku potentsiaali.

1Allikas: “Global assessment of select phytonutrient intakes by level of fruit and vegetable consumption”; Mary M. Murphy, Leila M. Barraj and Judith H. Spungen; British Journal of Nutrition (2014), 112, 1004-1018.

Huvitavaid fakte

Valdav osa maailma täiskasvanutest (58-88%) tunnistavad, et tarbivad päevas Maailma Terviseorganisatsiooni (WHO) soovitatud minimaalsest kogusest – viiest portsjonist – vähem puu- ja köögivilju2.

Puu- ja köögiviljad sisaldavad rikkalikult vitamiine, mineraalaineid ja sekundaarseid taimseid ühendeid, mida nimetatakse fütotoitaineteks.

Kuna väärite suurepärase toitainesisaldusega toitu, jälgime tähelepanelikult tervet toidulisandi valimise protsessi alates seemne külvamisest, et tagada toodete kvaliteet:

–        Protsess saab alguse spetsiaalselt valitud seemnetest, mis külvatakse jätkusuutlikes taludes õigesse mulda ja õigele sügavusele. Arvatakse, et jätkusuutlikest taludest saab tugevaid, elujõulisi ja suure toiteväärtusega taimi.

–        Kõik taimsed koostisained pärinevad jätkusuutlikest NutriliteTM’i või NutriCertTM’i taludest, kus ei kasutata mürgiseid kemikaale ega pestitsiide.

–        Koristame saagi täpselt õigel ajal ja kasutame taimede parima fütotoitaimete profiiliga osi. Taimi töödeldakse mõne tunni jooksul pärast saagikoristust kaasaegsete seadmete abil.

–        Meie teadlased otsivad pidevalt uusi viise loodusest saadud toitainete tõhustamiseks, ühendades elutähtsad vitamiini ja mineraalained taimsete fütotoitainetega.

–        DOUBLE X-i ohutuse tagamiseks viiakse läbi ulatuslikke katseid. Viime enne, kui toode teieni jõuab, läbi 2 000 katset tooteüksuse kohta alates taimse materjali testimisest.

Stressiperioodidel või püüdes toime tulla aastaaegade vahetumisega võite vajada abi oma sisemise tasakaalu taastamisel, et teie keha ja vaim töötaksid nii, nagu vaja.

2 Allikas: “Global assessment of select phytonutrient intakes by level of fruit and vegetable consumption”; Mary M. Murphy, Leila M. Barraj and Judith H. Spungen; British Journal of Nutrition (2014), 112, 1004-1018.

Põhiomadused

Pakub tasakaalustatud 12 elutähtsa vitamiini, 10 elutähtsa mineraalaine ja 22 taime kombinatsiooni, varustades organismi ulatusliku ja kasuliku fütotoitainete spektriga.

Nutrilite DOUBLE X on rikastatud PhytoBlendTM’iga – eksklusiivse kompleksiga, mille koostisained pärinevad puu- ja köögiviljadest ning ürtidest, mida ei ole alati lihtne igapäevasele toidusedelile lisada. See varustab organismi taimsete koostisainete ja fütotoitaineteks nimetatavate sekundaarsete taimset päritolu ühenditega kõigist viiest värvirühmast:rohelisi, valgeid, kollaseid, punaseid ja lillasid. Igast värvirühmast saab väärtuslikke toitaineid.

Kõik taimsed koostisained pärinevad jätkusuutlikest NutriliteTM’i ja NutriCertTM’i taludest, kus ei kasutata mürgiseid kemikaale ega pestitsiide. Arvatakse, et jätkusuutlikest taludest saadakse tugevaid, elujõulisi ja kõrge toiteväärtusega taimi.

Tootele ei ole lisatud kunstlikke magusaineid, värvaineid, maitse- ega säilitusaineid.

Kuidas seda kasutada

SOOVITUSLIK ANNUS:

Täiskasvanud peaksid manustama kaks korda päevas toidukorra ajal ühe vitamiini-, ühe mineraalainete ja ühe fütotoitainete tableti.

Hoida väikestele lastele kättesaamatus kohas.

Toidulisandid ei ole mõeldud kasutamiseks tasakaalustatud ja mitmekesise dieedi ning tervisliku elustiili aseainena.

Mitte tarvitada rohke soovituslikust päevasest annusest. Mitte vastu võtta pakendit, mille sulgemiselemendid on katki või mille fooliumpakendid on avatud. Värskuse tagamiseks hoida fooliumpakendis. Hoida jahedas kuivas kohas.

Koostisained

VITAMIINITABLETT: kaltsiumkarbonaat, stabilisaatorid (mikrokristalliline tselluloos, võrkstruktuuriga naatriumkarboksümetüültselluloos, kummiaraabik, hüdroksüpropüülmetüültselluloos, agar, rasvhapete kaltsiumsoolad), magneesiumoksiid, L-askorbiinhape, paakumisvastased ained (ränidioksiid, rasvhapete magneesiumsoolad), maltodekstriin, nikotinamiid, D-alfa-tokoferüülhappe suktsinaat, kaltsium-D-pantotenaat, sukroos, emulgaator (naatriumalginaat), hernetärklis, modifitseeritud maisitärklis, maisitärklis, tsinkoskiid, palmiõli, püridoksiinhüdrokloriid, riboflaviin, tiamiin-mononitraat, beeta-karoteen, luteiiniestrid, antioksüdandid (askorbüülpalmitaat, naatriumaskorbaat, alfa-tokoferool, tokoferoolirikas ekstrakt), sojavalgu isolaat, niiskusesäilitaja (glütserool), lükopeen (tomatist, Lycopersicon esculantum), retinüülatsetaat, glükoosisiirup, pteroüülmonoglutamiinhape, glaseeraine (karnaubavaha), D-biotiin, naatriumseleniit, tsüanokobalamiin.

MINERAALAINETE TABLETT: kaltsiumkarbonaat, stabilisaatorid (mikrokristalliline tselluloos, võrkstruktuuriga naatriumkarboksümetüültselluloos, kummiaraabik, hüdroksüpropüülmetüültselluloos, pektiin), magneesiumoksiid, raud(II)fumaraat, maltodekstriin, paakumisvastased ained (ränidioksiid, rasvhapete magneesiumsoolad), piparmündiekstrakt 0,9% (Mentha x piperita), tsinkoksiid, petersellikontsentraat 0,6% (Petroselinum crispum), spinatikontsentraat 0,6% (Spinacia oleracea), vaskglükonaat, suhkrurookiud, ürt-allikkressi kontsentraat 0,3% (Nasturtium officinale), mangaansulfaat, maisitärklis, lutsernikontsentraat 0,2% (Medicago sativa), niiskusesäilitaja (glütserool), kroomkloriid, naatriummolübdaat, glaseeraine (karnaubavaha), naatriumseleniit. 

FÜTOTOITAINETE TABLETT: stabilisaatorid (mikrokristalliline tselluloos, võrkstruktuuriga naatriumkarboksümetüültselluloos, hüdroksüpropüülmetüültselluloos, kummiaraabik, kaltsiumsulfaat, rasvhapete kaltsiumsoolad), kaltsiumkarbonaat, rosmariiniekstrakt 12% (Rosmarinus officinalis), kvertsetiin, magneesiumoksiid, atseroolakontsentraat 6% (Malpighia glabra), maltodekstriin, L-askorbiinhape, kurkumiekstrakt 3% (Curcuma longa), vetikapulber 2% (Ascophyllum nodosum, Laminaria digitata), paakumisvastased ained (ränidioksiid, rasvhapete magneesiumsoolad), viinamarjaekstrakt 1% (Vitis vinifera), apelsinikontsentraat 1% (Citrus sinensis), suhkrurookiud, amalaki õisiklehe kontsentraat 0,6% (Phyllanthus emblica), mustsõstraekstrakt 0,4% (Ribes nigrum), greibikontsentraat 0,3% (Citrus paradisi), sibulaekstrakt 0,3% (Allium cepa), mustikakontsentraat 0,2% (Vaccinium corymbosum), leedrimarjaekstrakt 0,2% (Sambucus nigra), sukroos, niiskusesäilitaja (glütserool), sidrunikontsentraat 0,1% (Citrus limon), mandariinikontsentraat 0,1% (Citrus reticulata), hernetärklis, maisitärklis, keskahelalised triglütseriidid, glaseeraine (karnaubavaha), kaaliumjodiid, kolekaltsiferool, antioksüdant (alfa-tokoferool).

Toiteväärtus

KESKMINE SISALDUS6 tabletti päevas

(2 vitamiini-, 2 mineraalainete, 2 fütotoitainete tabletti)

% NRV (6 tabletti päevas) *
A-vitamiin800 μg RE100%
Beetakaroteen2,4 mg
Vitamiin D37,5 μg150%
E-vitamiin12 mg TE100%
C-vitamiin160 mg200%
Vitamiin B12,2 mg200%
Vitamiin B22,8 mg200%
Niatsiin (nikotinamiid)16 mg NE100%
Vitamiin B62,8 mg200%
Foolhape200 μg100%
Vitamiin B122,5 μg100%
Biotiin100 μg200%
Pantoteenhape12 mg200%
Kaltsium680 mg85%
Magneesium245 mg65%
Raud7 mg50%
Tsink10 mg100%
Vask0,95 mg95%
Mangaan1 mg50%
Seleen50 μg91%
Kroon36 μg90%
Molübdeen45 μg90%
Jood (vetikapulbrist ja kaaliumjodiidist)130 μg87%
Kurkuminoidid31 mg
Luteiin1 mg
Lükopeen1 mg
Kvertsetiin100 mg
Rosmariinhape10 mg
Antotsüaniinid kokku3 mg

% NRV – % päevasest soovitatavast kogusest