Pikk asenduskäepide iCook™ kruviga 28 cm ja 24 cm külgevõtmatu pinnaga

[7254]

[]

[8362]

[8362]

has_post_thumbnail() taip
has_post_thumbnail() taip


[8362]
Pikk asenduskäepide iCook™ on varustatud sisemise metalltugevdusega. Nii võite kindel olla, et kuumusest kahjustatud pann ei eraldi kunagi panni küljest. Käepidet on lihtne vahetada ning see aitab teil panni õigesti käsitseda. Pikk asenduskäepide iCook™ on varustatud sisemise metalltugevdusega. Nii võite kindel olla, et kuumusest kahjustatud pann ei eraldi kunagi panni küljest. Käepidet on lihtne vahetada ning see aitab teil panni õigesti käsitseda.
Kuidas osta
Tellimisnumber:401954

Kruvi tuleb regulaarselt kontrollida veendumaks, et see on korralikult kinni keeratud ning hoiab käepidet kindlalt paigal.

Pottide-pannide käepidemele on taotlemisel Ameerika Ühendriikide disainipatent (nr 29/713176)

Ameerika Ühendriikides patenteeritud metallsisu ja valatud kattekihiga poti või panni käepide (USA patent nr 7624893).

Käepide võib aja jooksul kuluda. Kui tahate anda oma potile või pannile värskema välimise, saate osta asenduskäepidemeid.

Käepideme kahjustamise vältimiseks kasutage söögi valmistamiseks soovitatud temperatuure ja vältige liiga kõrget temperatuuri (üle 230°C). Küpsetades gaasipliidil, ärge laske leegil ulatuda kaugemale panni põhja läbimõõdust. Tagavarakäepideme komplektis on kruvi, mille abil saate selle mugavalt paigaldada.