Puhastusvedeliku kontsentraat ZOOM™

[7236]

[]

[8344]

[8344]

has_post_thumbnail() taip
has_post_thumbnail() taip


[8344]
Milleks nühkida – kasutage vedelikku ZOOM. Puhastusvedelik ZOOM – see on tugev ja universaalne preparaat, mis tuleb toime enamuse kangekaelsete plekkidega. Vedelik toimib väga kiiresti ja eemaldab tõhusalt rasvaplekid ja mustuse kõigilt pindadelt, mida tuleb puhastada puhastusvahendi ja veega. Vahendit tuleb lihtsalt pinnale pihustada ja puhta salvrätikuga kuivaks pühkida. Puhastatavaid pindu ei ole vaja veega üle loputada.
Kuidas osta
Tellimisnumber:117074

Milleks nühkida – kasutage vedelikku ZOOM.

 

Puhastusvedelik ZOOM – see on tugev ja universaalne preparaat, mis tuleb toime enamuse kangekaelsete plekkidega. Vedelik toimib väga kiiresti ja eemaldab tõhusalt rasvaplekid ja mustuse kõigilt pindadelt, mida tuleb puhastada puhastusvahendi ja veega. Vahendit tuleb lihtsalt pinnale pihustada ja puhta salvrätikuga kuivaks pühkida. Puhastatavaid pindu ei ole vaja veega üle loputada.

HOIATUS!

Põhjustab rasket silmade ärritust. SILMA SATTUMISE KORRAL: loputada mitme minuti jooksul ettevaatlikult veega. Eemaldada kontaktläätsed, kui neid kasutatakse ja kui neid on kerge eemaldada. Jätkata loputamist. Kui silmade ärritus ei möödu: pöörduda arsti poole. Hoidke laste käeulatusest eemal.

Kiiresti toimiv universaalne puhastusvedelik eemaldab tõhusalt rasvase mustuse. Kontsentraadi kuju võimaldab lahjendada vedelikku sõltuvalt määrdumisastmest. Seda saab kasutada grillide ja aiamööbli puhastamiseks. Eemaldab isegi vaigu- ja õliplekid!

Koostisosa nimetus

CAS Nr.

Üldnimetus

Water

7732-18-5

Vesi

Butoxyethanol

111-76-2

Lahusti

Sodium Carbonate

497-19-8

Happesuse regulaator

Sodium Laureth Sulfate

68585-34-2

Anioonne pindaktiivne aine

Methoxyisopropanol

107-98-2

Lahusti

Cocamide DEA

68603-42-9

Mitteioonne pindaktiivne aine

Sodium Bicarbonate

144-55-8

Happesuse regulaator

Alcohol Denat

64-17-5

Lahusti

Diethanolamine

111-42-2

Happesuse regulaator

Tetrasodium EDTA

64-02-8

Kelaadimoodustaja

Blue colorant

GEN-2967

Värvaine

Puhastusvedeliku kontsentraati ZOOM™ võib kasutada köögipliitide, taburettide, grillide, aiamööbli, lauaplaatide, seadmete ja kattega puitpindade puhastamiseks.

Ei ole soovitav kasutada lateksist plastpindade, vaipade ja katteta puitpindade puhastamiseks.

Tavapuhastuseks: lahjendada vahekorras 1:2.

Tõrksa mustuse eemaldamiseks: lahjendada vahekorras 1:1.

TÄHELEPANU. Ärritab silmi. SILMA SATTUMISE KORRAL: Pesta ettevaatlikult veega mõne minuti jooksul. Silmade ärrituse jätkumisel pöörduda arsti poole.Hoida laste eest.