Satinique™ Siluv niisutav palsam

[7192]

[]

[8300]

[8300]

has_post_thumbnail() taip
has_post_thumbnail() taip


[8300]
Siluv niisutav palsam muudab juuksed kukui seemneõli ja provitamiini B5 juukseid toitva ja siluva segu abil taas läikivaks ja elastseks. Šampoonist ja palsamist koosnev süsteem aitab juukseid juurtest otsteni niisutada*, juuksed muutuvad säravaks, siledaks ja kergesti hooldatavaks.*Siluvast niisutavast šampoonist, palsamist ja sirgendavast palsamist koosneva süsteemi osana kasutamise puhul
Kuidas osta
Tellimisnumber:110664

Siluv niisutav palsam Satinique™ taastab juuste veevarud ning silub juukseid juurtest otsteni. 

Miks see teile meeldib…

Ilm, keskkond, kuumtöötlus ja keemiline töötlus võivad kõik teie juukseid mõjutada, neid kuivatada ning soengu seadmise ja juuste siledana hoidmise keeruliseks muuta.

Palsam sisaldab juukseid noorendava ja siluva toimega kukui seemneõli segu, mis aitab juuksed elastsemaks ning paremini taltsutatavaks muuta Provitamiin B5 niisutab juukseid ning kaitseb neid agressorite eest, muutes juuksed peegelsiledaks ja läikivaks. Kasutage pärast juuste pesemist siluva niisutava šampooniga Satinique. Kandke ühtlaselt juustesse ja loputage maha. Kuivad juuksed muutuvad siidiselt siledaks ja korralikult niisutatuks.
 
 

Kasulik teada…

  • Meie eksklusiivse Ameerika Ühendriikides patenteeritud positiivse laenguga lipiidide, kreatiini ja 18-MEA kompleksiga ENERJUVE™, mis tungib juuksejuure tuumani, seondub juuksekarva kahjustatud piirkondadega ja muudab juuksed taas tugevamaks.
  • Kukui seemneõli ja provitamiin B5 sisaldav juukseid toitev ja silendav segu muudab juuksed taas läikivaks ja elastseks.
  • Värske ja ergutava pirni-, rohelise õuna, roosi- ja muskuselõhnaga.
  • Peanahale ja juustele piisavalt õrn igapäevaseks kasutamiseks.
  • Kasutage pärast juuste pesemist siluva niisutava šampooniga Satinique  
  • Kuivadele ja tuhmidele juustele

SatiniqueTM’i teadlased ühendasid oma toitainete ja ilualased ekspertteadmised ning segasid innovaatilised juukseid raviva toimega koostisained hoolikalt valitud taimsete koostisainete ja toitainetega. Seetõttu sisaldavad siluvad niisutavad tooted hoolikat segu noorendava ja siluva toime poolest tuntud küünlapähklipuuseemneõlist, mis aitab läiget ja elastsust suurendada, ja provitamiinist B5, looduses leiduvast toitainest, mis niisutab, taastab veevarud, kaitseb ja annab juuksekarvadele särava välimuse. Nimetatud toimeaineid täiendab meie eksklusiivne kompleks ENERJUVETM, et juuste loomulik terve seisund taastada.

  • Kanna šampoon märgadele juustele, masseeri vahule ja loputa

  • Šampooni kasutamise järel kanna juustele palsamit ja jaota see juustes laiali, palsam on kergesti väljaloputatav

  • Piisavalt õrn igapäevaseks kasutamiseks