Šķidrs veļas mazgāšanas līdzeklis smalku audumu mazgāšanai SA8™

[7219]

[]

[8327]

[8327]

has_post_thumbnail() taip
has_post_thumbnail() taip


[8327]
Loodud selliste õrnade kangaste pesemiseks nagu siid, vill ja sünteetilised materjalid. Õrnatoimeline, looduslikke koostisosi sisaldav koostis eemaldab plekid ning kaitseb kangaste õrna struktuuri ja värvi. Toode on mõeldud nii käsi- kui ka masinpesuks.
Kuidas osta
Tellimisnumber:110479

Loodud selliste õrnade kangaste pesemiseks nagu siid, vill ja sünteetilised materjalid. Õrnatoimeline, looduslikke koostisosi sisaldav koostis eemaldab plekid ning kaitseb kangaste õrna struktuuri ja värvi. Toode on mõeldud nii käsi- kui ka masinpesuks.

OHTLIK!

Põhjustab raskeid silmakahjustusi. Kanda kaitseprille/kaitsemaski. SILMA SATTUMISE KORRAL: loputada mitme minuti jooksul ettevaatlikult veega. Võimaluse korral eemaldada kontaktläätsed. Jätkata loputamist. Võtta kohe ühendust MÜRGISTUSTEABEKESKUSE või arstiga. Arsti poole pöördudes võtta kaasa toote pakend või etikett. Hoidke laste käeulatusest eemal. Sisu kõrvaldada munitsipaalkogumispunktis; täielikult tühjendatud mahutid kõrvaldada ringlussevõtu teel.

 • Pesuvedelikul SA8™ on reguleeritud vahtu tekitava koostisega, mis vähendab pesu loputamise vajadust, aidates teil nii pesu käsitsi pesemise korral aega ja energiat säästa

 • Pesuvedelik tagab ka madalatel temperatuuridel tõhusa tulemuse

 • Kontsentreeritud koostis võimaldab maksimaalselt palju pesu pesta, tekitades keskkonda minimaalselt jäätmeid

 • Kerge välja loputada, ei jäta kangale jääke, mis ärritaks tundlikku nahka

 • Delicate õrnade kangaste pesuvedelik SA8 sisaldab kangakiudude kaitsmiseks biolagunevaid puhastusaineid

 • Ühest pudelist jätkub kuni 200 käsipesukorraks!

 

 

 

 

 

Koostisosa nimetus

CAS Nr.

Üldnimetus

Water

7732-18-5

Vesi

C10-16 Alcohol Ethoxylate

68002-97-1

Mitteioonne pindaktiivne aine

Hexylene Glycol

107-41-5

Lahusti

Whole Cut Fatty Acid (C8-18 and C18-unsaturated)

67701-05-7

Kookosseep

C12-14 Alcohols Ethoxylated Propoxylated

68439-51-0

Mitteioonne pindaktiivne aine

Glycereth-26

31694-55-0

Dispergant

Propylene Glycol

57-55-6

Lahusti

Potassium Hydroxide

1310-58-3

pH modifikaator

Fragrance

Proprietary – See IFRAorg.org

Lõhnaaine

Citric Acid

77-92-9

pH modifikaator

Delicate õrnade kangaste pesuvedelikku SA8™ võib kasutada kõigi õrnade, värvikindlate ja pestavate materjalide pesemiseks – see sobib nii aluspesule, siidile, sukkpükstele, käsitsi kootud ja villastele esemetele kui ka sünteetilistele materjalidele nagu nailon, viskoos ning polüester. See sobib täiuslikult ka kõrgtehnoloogilistele pordirõivaste materjalidele, näiteks gortex’ile ja mikrokiudmaterjalidele.

 • Käsipesuks kasutage vee karedusest sõltuvalt 5-10 ml. Lahustage vedelik vees ning jätke rõivad viieks minutiks ligunema.

 • Pesumasinas kasutage 20-30 ml ning peske pesu õrna pesu tsükli ja jaheda veega.

 

Palun pöörake tähelepanu järgmisele:

 • Pesupesemisvedelik võib madala temperatuuri korral, näiteks külmal ajal transpordi käigus želeelaadseks vedelikuks või geeliks muutuda. Sel juhul hoidke palun pudelit enne kasutamist 24 tundi vähemalt temperatuuril 20˚C ning raputage aeg-ajalt. Kui toode on taas vedelikuks muutunud, võib seda kasutada nii nagu tavaliselt – toote omadused jäävad samaks.  

 • Valige masinal kindlasti õrna pesu tsükkel ja jahe veetemperatuur

 • Loputage rõivaid ja jätke need vastavalt hooldusjuhistele loomulikult kuivama

OHT Põhjustab tõsiseid silmakahjustusi. Kasutada silmade/näo kaitset. SILMA SATTUMISE KORRAL: Pesta ettevaatlikult veega mõne minuti jooksul. Võtta ärakontaktläätsed, kui need on ja neid saab kergesti eemaldada. Jätkata pesemist. Pöörduda viivitamatult MÜRGISTUSKESKUSESSE või arsti poole. Arsti poolepöördumisel näidata pakendit või etiketti. Hoida laste eest.