Veepuhastussüsteem olemasolevale kraanile paigaldatava klapiga eSpring™

[7267]

[]

[8375]

[8375]

has_post_thumbnail() taip
has_post_thumbnail() taip


[8375]
Veepuhastussüsteem olemasolevale kraanile paigaldatava klapiga eSpring™ A trusted water filtration system that gives you clean, great-tasting water and peace of mind – the eSpring Water Treatment System with Diverter Kit.
Kuidas osta
Tellimisnumber:100188

Ülevaade

Suurepärase maitsega filtreeritud vesi, milles on säilinud tervislikuks ja mugavaks eluks vajalikud mineraalid. eSpring veepuhastussüsteemiga ei ole teil vaja osta vett plastpudelites!  

Mida see toode teile annab

 • Eemaldab joogiveest tõhusalt kuni 99,99% vees levivatest haigusi põhjustavatest bakteritest ja viirustest
 • Vähendab tõhusalt üle 160 saasteaine, sealhulgas üle 140 potentsiaalselt tervist mõjutava saasteaine**. Siia kuuluvad tahked osakesed (nagu setted, liiv, katlakivi torustikus), orgaanilised kemikaalid (nagu pestitsiidid, PCBd), anorgaanilised kemikaalid (nagu plii, elavhõbe) ja mikrobioloogilised (bakterid, viirused, algloomad). Kraanist tulev joogivesi võib sisaldada ka ravimitest ja veterinaartoodetest tulenevat saastet.
 • Säilitab vees olevad kasulikud mineraalid nagu kaltsium, magneesium ja fluoriid.
 • Filtreerib välja kraanivees sisalduva mikroplastiku kuni 0,2 mikronini.
 • Vähendab tõhusalt kloori ja kloramiini; mille läbi paraneb vee maitse, lõhn ja selgus ***.
 • Komplektis on klapikomplekt, mida on mugavuse ja funktsionaalsuse tagamiseks lihtne ise tavatööriistadega paigaldada.
 • Valmistatud kvaliteetsetest materjalidest.
 • Söefilter vähendab tõhusalt tahkeid osakesi kuni 0,2 mikronini, mis on 300 kuni 500 korda väiksem hulk kui inimese juuksed****. (Osakeste hulka kuuluvad asbest, sete, mustus ja katlakivi).

* eSpring veepuhastussüsteemi ei ole testitud koroonaviiruse vähendamise (st. MERS, SARS või COVID-19) suhtes. ** eSpring veepuhastussüsteem ei enneta ja leevenda haigusi. *** Sõltuvalt kloorikogusest kraanivees. Teie piirkonna kraanivesi ei pruugi sisaldada kloori või märkimisväärsel hulgal kloori. **** Inimese juuksekarva keskmine suurus on 60-100 mikronit.

Miks see teile meeldib

eSpring on maailma enimmüüdud kodudesse mõeldud veepuhastussüsteemide bränd.

Vesi on tervisliku elu allikas. See aitab teil olla parim nii füüsiliselt kui vaimselt. See võimaldab teil elada täisväärtuslikku elu. eSpringi filtreeritud vesi pakub teile vett selle kõige puhtamal kujul – sel on suurepärane maitse ja sisaldab rikkalikult mineraale. Kuidas te saate nautida vett tervisliku elustiili osana nii, et see oleks hea nii teie perele kui ka planeedile? Te vajate selgust ja siin see on. Üks filter töötleb läbi 5000 liitrit vett enne, kui see tuleb uue vastu vahetada. * Põhinedes Verify Markets 2020.a ülemaailmse müügi uuringul. Vaadatakse üle iga kahe aasta tagant.

Kolm töötlustehnoloogiat

eSpring veepuhastussüsteem ühendab mehhaanilise filtreerimise, absorbeerimise ja ultraviolettvalguse inaktiveerimise koos täiustatud elektroonilise järelevalvega.

 • Eelfilter

Suure pinnaga volditud seade kasutab suurte osakeste kinnipüüdmiseks mehaanilist filtreerimist, mis kaitseb söefiltrit omakorda ummistumise eest.

 • Täiustatud söefilter

Vähendab enam kui 160 saasteainet, sealhulgas 140 potentsiaalset tervisele kahjulikku saasteainet kuni 0,2 mikronini*.

 • Ultraviolettvalguse tehnoloogia

eSpring veepuhastuse UV-lamp tagab ruutsentimeetri kohta kuni 40 millidžauli UV annuse, mis tõhusalt vähendab 99,9% vees levivaid haigusi – põhjustavaid baktereid, viiruseid ja tsüste.* **

eSpring veepuhastussüsteem on kolmanda osapoole poolt sertifitseeritud vastavalt rahvusvaheliselt tunnustatud NSF/ANSI standarditele. Sertifitseerimine on seotud vee maitse, lõhna ja välimuse parandamise (standard 42); plii ja lenduvate orgaaniliste saasteainete eemaldamise (standard 53); desinfitseeritud avaliku joogivee täiendava bakteritsiidse töötlemise (standard 55); ning uute saasteainete, näiteks herbitsiidide ja mõnede retseptiravimite ja käsimüügiravimite jne kõrvaldamisega (standard 401). eSpringi veepuhastussüsteem on pälvinud Water Quality Associationi Gold Seal märgi väga hea kvaliteediga tarbijatele suunatud veepuhastustoodete eest (). World Quality Association (WQA) Gold Seal märk antakse toodetele, mis läbivad tööstusstandardite ranged testimisnõuded ja iga-aastased tootmisüksuste auditid ning vastavad WQA sertifitseerimissüsteemidele.

NSF International on juhtiv sõltumatu organisatsioon, mis töötab välja rahvatervise standardeid ja sertifitseerimisprogramme, mis aitavad kaitsta maailma toitu, vett, tarbekaupu ja keskkonda. NSF sertifikaat on teie tagatis, et toodet on testinud üks kõige usaldusväärseim sõltumatu toodete testimisorganisatsioon – alates põhjalikest tootekatsetest ja materjalianalüüsidest kuni teatamata tehase inspekteerimiseni. Iga toote arendamise aspekti hinnatakse põhjalikult, enne kui tootele väljastatakse NSF sertifikaat.

 

Система eSpring выпущена на рынок в 2002 году и до настоящего момента была продана в количестве более 6 миллионов единиц. ***

eSpring süsteem toodi turule 2002 ja seda on tänaseks müüdud üle 6 miljoni ühiku. *** **Бактерий на 99,9999%, вирусов на 99,99% и цист на 99,9%. *eSpring veepuhastussüsteem ei enneta ja vähenda haigusi. **Bakterid kuni 99.9999%, viirused 99.99% ja tsüstid kuni 99.9%. **UV tsüsti vähenemise alla mõeldakse Giardia ja Cryptosporidium tsüste. **eSpring veepuhastussüsteemi ei ole testitud koroonaviiruse vähendamise (st. MERS, SARS või COVID-19) suhtes. *** Alates aprill 2020.

Lisamaterjalid

Detailid

Põhiomadused

 

eSpring veepuhastussüsteemi tehniline spetsifikatsioon:

 • Korpuse kõrgus: 327 mm nominaalne.

 • Diameeter: 178 mm nominaalne. Valmistatud vastupidavast, kõrge löögikindlusega plastikust.

 • Elektriline sisend: 19V DC, 3,16A.

 • Kassett (Tellimisnumber 100186): Sisseehitatud UVlambiga pressitud süsinikplokk.

 • Materjalid: Kõik niisutatud materjalid vastavad USA FDA nõuetele, mis käsitlevad inimtoiduks ettenähtud vedelike edastamist.

 • Maksimaalne töörõhk: 860 kPa (8,6 bar).

 • Minimaalne töörõhk: 104 kPa (1,04 bar).

 • Maksimaalne töötemperatuur: 30°C.

 • Minimaalne töötemperatuur: 4.4°C.

 • Nominaalne kasutusvool: 3,4 liitrit minutis 415 kPa (4,15 bar) veesurve juures uue kassetiga. (Tegelik vooluhulk sõltub veesurvest ja sellest, kui kaua on kassett olnud kasutusel).

 • Nominaalne kasutusiga: Kassett on loodud nii, et see rahuldaks keskmise pere toiduvalmistamise ja joogivee vajadusi ühe aasta jooksul või 5000 liitri jooksul, sõltuvalt sellest, kumb saabub varem. NB! Tegelik kasseti eluiga võib erineda sõltuvalt kasutussagedusest ja veekvaliteedist

 • Kasseti vahetamine: Kiire ja lihtne. Seda saab teha seadme kasutaja. Puudub vajadus saata veepuhastussüsteem kasseti vahetamiseks tagasi tehasesse.

 • Testimine: Kolmas osapool, kel on sertifikaat vastavalt rahvusvaheliselt tunnustatud NSF/ANSI standarditele 42, 53, 55, 401 ja WQA Gold Seal.

Kuidas seda kasutada

 • eSpringi veefiltreerimisseadme põhiosa on tarnimisel täielikult kokku pandud.

 • Torude pikkust saab muuta vastavalt soovitud paigalduskoha nõuetele.

 • Pärast paigaldamist saab otse kraanist eSpring süsteemi filtreeritud vett.

 • Iga filter kestab 1 aasta või 5000 liitrit sõltuvalt sellest, kumb tuleb esimesena – enne kui on vaja filtrit vahetada.

 • Kui teil tekib küsimusi hoolduse või garantii kohta, võtke meiega ühendust +372 8 84 00 75