Visa veida audumu balinātājs SA8™

[7221]

[]

[8329]

[8329]

has_post_thumbnail() taip
has_post_thumbnail() taip


[8329]
Pesuvalgendi kõikidele kangastele SA8 puhastab ülimalt tõhusalt, seejuures ei kahjusta kloorivaba valgendi värve ning sobib paljudele erinevatele kangastele ja pindadele. Amway SA8 pesuvalgend kõikidele kangastele on võimas, ent rõivastele ja vaipadele piisavalt õrn plekieemaldi kangekaelsete plekkide ja lõhnade eemaldamiseks.
Kuidas osta
Tellimisnumber:124485

Pesuvalgendi kõikidele kangastele™ SA8 puhastab ülimalt tõhusalt, seejuures ei kahjusta kloorivaba valgendi värve ning sobib paljudele erinevatele kangastele ja pindadele. 

Miks see teile meeldib…

Me kõik soovime, et meie rõivad oleksid erksad, värsked ja näeksid välja nagu uued, ükskõik, kui palju kordi me oleme neid pesnud. Pesuvalgendi kõikidele kangastele SA8 aitab selle soovi reaalsuseks muuta. See võimas pesuvalgendi sisaldab hapnikupõhist valgendit, mitte kloori, seega ei kahjusta see pesemisel värvide intensiivsust.

Äärmiselt mitmekülgne SA8 All Fabric Bleach pesuvalgendi kõikidele kangastele eemaldab mitmesugustelt kodustelt tekstiilesemetelt, sealhulgas vaipadelt igasugused orgaanilised plekid ja ebameeldivad lõhnad. Kasutage pesuvalgendit kõikidele kangastele SA8 ka vuukide, dušinurga, kraanikausi, puitterrassi, tsemendi, prügikastide, prügikonteineri, akvaariumi, aia, telkide jms puhastamiseks.  

 

Kasulik teada…

 • Igal temperauuril ka värvilistele materjalidele ohutu
 • Sobib rõivastele, vaipadele ja teistele pindadele
 • Võimas pesupulbri toimet võimendav aine, mis eemaldab ka kangekaelsed plekid
 • Eemaldab kohvi-, veini-, mahla- ja lemmikloomade tekitatud plekid jms
 • Eelloputusel eemaldab väga efektiivselt rasked plekid.
 • Mitte kasutada siidi ega villa pesemiseks.
 • Varasema plastpudeliga võrreldes keskkonnasõbralikum pakend
 • 99,5% toimeaineid sisaldav toode on kontsentraat ja sobiv säästlikuks kasutuseks.
 • Ei sisalda fosfaate, kloori, värvaineid, EDTAd ega NTAd ning kõik koostisained on biolagunevad.
 • Ärge kasutage koos klooripõhise valgendiga.

Kasutamine:

 • Koos pesuvahendiga kasutamisel lisage igale masinatäiele 10 ml.. Parimate tulemuste saavutamiseks peske vähemalt 60 °C temperatuuriga.
 • Eelleotamiseks lisage 5 ml kahe liitri kuuma vee kohta. Leotage riideid vähemalt 30 minutit ja peske nii, nagu tavaliselt.
 • Pottide puhastamiseks täitke kruus või teekann kuuma veega, lisage 5 ml SA8 All Fabric Bleach pesuvalgendit kõikidele kangastele ja laske vähemalt tund aega seista. Valage lahus ära ja loputage hoolikalt.
 • Universaalse puhastusvahendina kasutamine: Eemaldab tõhusalt plekid ka mujalt, mitte ainult rõivastelt. Tööpindade, kraanikausside, keraamiliste plaatide jms küürimiseks piserdage pulber otse pinnale ja küürige niiske käsna või lapiga. Loputage. Plekiliste kohvi- või teekannude puhastamiseks täitke kann kuuma või keeva veega ja lisage siis 5 ml pulbrit. Laske vähemalt 1 tund seista. Kallake vesi välja ja loputage hoolikalt. Ärge segage kokku teiste valgendavate pesuainetega.

OHTLIK!

Põhjustab raskeid silmakahjustusi. Allaneelamisel kahjulik. Võib intensiivistada tulekahju, oksüdeerija. Sisaldab naatriumperkarbonaati. SILMA SATTUMISE KORRAL: loputada mitme minuti jooksul ettevaatlikult veega. Võimaluse korral eemaldada kontaktläätsed. Jätkata loputamist. NAHALE SATTUMISE KORRAL: pesta rohke vee ja seebiga. Hoidke laste käeulatusest eemal. Arsti poole pöördudes võtta kaasa toote pakend või etikett. Kanda kaitseprille/kaitsemaski. Hoida eemal soojusallikatest, kuumadest pindadest, sädemetest ja lahtisest leegist. Mitte suitsetada. Rakendada ettevaatusabinõusid, et vältida segunemist kergsüttivate ainetega. Sisu kõrvaldada munitsipaalkogumispunktis; täielikult tühjendatud mahutid kõrvaldada ringlussevõtu teel.

Põhiomadused

 • BIOQUEST FORMULA – tõhusalt puhastav, paremas keskkonnasõbralikus pakendis ja 100% biolagunev
 • Tugevalt kontsentreeritud, et tagada võimas pesutulemus
 • Spetsiaalse hapnikupõhise koostisega
 • Eemaldab plekid ka madalatel temperatuuridel
 • Sobib peaaegu kõigi tekstiilmaterjalide puhastamiseks
 • Võimsatoimeline ja kulutõhus

Kuidas seda kasutada

 • Pesumasinas kasutamisel lisage igale masinatäiele 10 ml. Parimate tulemuste saavutamiseks peske vähemalt 60 °C temperatuuriga.
 • Eelleotamiseks lisage 5 ml kahe liitri kuuma vee kohta. Leotage riideid vähemalt 30 minutit ja peske nii nagu tavaliselt.
 • Pottide puhastamisek stäitke kruus või teekann kuuma veega, lisage kõikidele kangastele 5 ml pesuvalgendit ja laske vähemalt tund aega seista. Valage lahus ära ja loputage hoolikalt.
 • Universaalse puhastusvahendina kasutamine: Eemaldab tõhusalt plekid ka mujalt, mitte ainult rõivastelt. Tööpindade, kraanikausside, keraamiliste plaatide jms küürimiseks raputage pulber pinnale ja küürige niiske käsna või lapiga. Loputage. Plekiliste kohvi- või teekannude puhastamiseks täitke kann kuuma või keeva veega ja lisage siis 5 ml pulbrit. Laske vähemalt 1 tund seista. Kallake vesi välja ja loputage hoolikalt. Ärge segage kokku teiste valgendavate pesuainetega.
Kasutus Pesuvalgendi kõikidele kangastele Vesi Rakendus
Universaalne plekieemaldi 1/8 kulbitäit (1 tl)  (500 ml) Vees pestavate kangaste ja polstri korral kandke pinnale.

Laske 5-30 minutit seista. Küürige või tupsutage (pinnast sõltuvalt).

Loputage põhjalikult. Laske kuivada.

Pesupesemine 1/4 kulbitäit (umbes 10 ml) masinatäie kohta Võib iga kord pesumasinasse lisada! Täitke esmalt pesumasin veega

(vastavalt rõivatootja hooldusjuhendile). Lisage kõikidele kangastele

mõeldud pesuvalgendit, pesupulbrit ning seejärel riided.

Kasutage klooripõhise valgendi asemel.

Vaibapuhastusmasinad 1 kulbitäis (35 ml)  (4 liitrit) Lahustage kõikidele kangastele mõeldud pesuvalgendi ämbritäies soojas vees.

Valage puhastusmasinasse. Kasutatav koos teiste vaibapuhastusainetega.

Puhastage kuivanud vaipa tolmuimejaga.

Vaibalt pleki eemaldamine 1/8 kulbitäit (1 tl) . (1/2 liitrit) Eemaldage enne puhastamist plekilt lahtine materjal ja liigne vedelik. Valage lahus plekile.

Laske 5-30 minutit seista. Loputage. Tupsutage liigne vedelik maha.

Imege kuivanud vaipa tolmuimejaga.

Plaadid ja vuugitäide 2 kulbitäit (70 ml) 2 supilusikatäie kohta (30 ml) Segage lahus pastaks. Kandke kummikindaid kandes pinnale.

Laske tund aega seista, küürige, loputage ja kuivatage.

Puitterrassid, välisvooder ja aiad  Aiamööbel ja varikatused 1 kulbitäis (35 ml)  (4 liitrit) Piserdage voolikuga või kandke ämbrist pinnale.

Laske 5-30 minutit seista. Küürige harjaga ja loputage rohke veega.

Leotamine 1 kulbitäis (35 ml)  (4 liitrit) Leotage puhastatavat eset 1-6 tundi. Loputage või peske ja loputage.

PALUN PÖÖRAKE TÄHELEPANU:

 • Ärge kasutage villaste ega siidist rõivaste puhastamiseks.
 • Ärge kasutage koos klooripõhise valgendiga.

Koostisained

Koostisaine nimetus  CAS-i nr Üldnimetus
Naatriumkarbonaat peroksiid 15630-89-4 Hapnikupõhine valgendi
Naatriumkarbonaat 497-19-8 Pesusooda
C10-16 alkoholetoksülaat 68002-97-1 Mitteioonne pindaktiivne aine
Lõhnaaine Omandiõiguse alusel kasutatav – vt IFRAorg.org Lõhnaaine

Spetsifikatsioon

OHTPõhjustab tõsiseid silmakahjustusi. Nahka ärritav. Võib tuld intensiivistada. Oksüdeeriva toimega. Allaneelamisel kahjulik. Kanda kaitsekindaid/kaitserõivaid/kaitseprille/kaitsemaski. SILMA SATTUMISE KORRAL: loputada mitme minuti jooksul ettevaatlikult veega. Kui kannad kontaktläätsi, siis võimalusel eemaldada need. Jätkata loputamist. NAHALE SATTUMISE KORRAL: Peske rohke seebi ja veega. Vältige valgendi kokkupuuteid kuumuse, sädemete, lahtise tule, kuumade pindadega. – ärge suitsetage pesuvalgendi läheduses. Ärge segage kokku põlevate ainetega. ALLA NEELAMISE KORRAL: kui tunnete end halvasti, helistage MÜRGISTUSTEABEKESKUSELE või arstile. Kui vajad meditsiiniabi, võtta tootepakend või tootesilt kaasa. Hoida lastele kättesaamatus kohas. Mitte kasutada vasel ega alumiiniumil.