XS™ Apelsinimaitseline elektrolüüdijook

[7049]

[]

[8157]

[8157]

has_post_thumbnail() taip
has_post_thumbnail() taip


[8157]
Elektrolüüdijook XS™ aitab teil parimas vormis püsida, varustades teie organismi süsivesinike ja elektrolüütide seguga. Ole parim. Proovi uut värskenduse taset täiustatud, sooritust parandava spordijoogiga. Tegemist on ideaalse elektrolüütide asendusega trenni tegemise ajal.
Kuidas osta
Tellimisnumber:121604

Elektrolüüdijook XS™ aitab teil parimas vormis püsida, varustades teie organismi süsivesinike ja elektrolüütide seguga.

Miks see teile meeldib…

Õige kütus tagab sportimisel suurema vastupidavuse. Elektrolüüdijoogis XS™ sisalduvad aeglaselt, keskmise kiirusega ja kiiresti vabanevad süsivesikud ja viis tähtsat elektrolüüti suurendavad teie organismi vee imamise võimet. See aitab vältida vedelikupuuduse teket, mis annab teile vastupidavust kauem sportimiseks. Valige see spordijook, kui soovite kauem vastu pidada ning kui teie organism vajab sportimisel kauakestvaid energiavarusid.

Elektrolüüdijoogi XS™ muudavad eriliseks selle mahlakas apelsinidest ja laimidest ammutatud tsitrusemaitse ning füüsilisi tulemusi parandav guaraana, maka juure ja kvertsetiini segu. Need kolm taime kasvavad Lõuna-Ameerikas ning arvatakse, et need sisaldavad keskendumisvõimet parandavaid looduslikke ühendeid.
 
 

Kasulik teada…

  • Taastab 5 olulisemat elektrolüüti, mille tase trenni käigus higistamise tõttu väheneb.   Elektrolüüdivaegus võib põhjustada lihaste krampe.
  • Süsivesikute ja elektrolüütide lahus annab teile trenniks energiat, aitab pika trenni ajal teie vastupidavust suurendada.
  • Aitab teid vaimselt ja füüsiliselt tugevamaks muuta, et suudaksite kauem aktiivselt tööd teha – kolme Lõuna-Ameerikast pärineva taime segu võib aidata ka keskendumisvõimet parandada. Guaraanaseemned sisaldavad umbes neli korda rohkem kofeiini kui kohvioad. Maka on Peruus kasvav õitsev taim, mis sisaldab rohkelt toitaineid, näiteks rasvhappeid ja aminohappeid. Kvertsetiin on aga näiteks tomatis, marjades ja brokolis sisalduv flavonoid.
  • Valage hüpotoonilise joogi valmistamiseks ühe kotikese sisu 500 ml vee sisse või isotoonilise joogi valmistamiseks 400 ml vee sisse ja tarbige sportimise ajal.

Põhiomadused

  • Kiire toimega ja värskendavad, loodud trenni ajal või selle järgseks kasutuseks, et täiendada vedelike varusid ja tagada vajalik energia.
  • Sisaldab mõjusaid koostisaineid ja tähtsamaid elektrolüüte.
  • Kõige kasulikum kasutada koos teiste XS Sports toodetega. 

Kuidas seda kasutada

Lahusta 1 kotike 500 ml vees hüpotoonilise või 400 ml vees isotoonilise joogi saamiseks. Tarbi trenni ajal või pärast trenni. 

Üks kotike sisaldab 60 mg kofeiini.

Lisaks on oluline tasakaalustatud ja mitmekülgne toitumine ning tervislik elustiil. Ei sobi rasedatele ja lastele.

Koostisained

Maltodextrin, Dextrose, Fructose, Acid (Citric Acid), Flavour, Tripotassium Citrate, Acidity Regulator Trisodium Citrate, Guarana (soluble dry extract; contains 24% caffeine), Calcium Salts of Orthophosphoric Acid, Salt , Magnesium Carbonate, Potassium Chloride, Calcium Carbonate, Palm Oil, Maca Root Extract (0,12%), Colour Beta-Carotene (E160a), Quercetin (0,045%), Sweetener Sucralose, Vitamin D (Cholecalciferol).

Nutritional value

Energy (kcal) 359 kcal  90 kcal
 Energy (kJ)  1526 kJ  382 kJ
 Fat 0,5 g  0,12 g
 of which Saturates  < 0,1 g   0 g
 Carbohydrates 85 g  21 g
 of which Sugars  43,5 g  11 g
 Dietary Fibre  0 g  0 g
 Protein  < 0,1 g  0 g
 Salt  1,95 g    0,50  g
  NRV% NRV in %
 Potassium 1209 mg  60 302 mg     15
 Calcium 488 mg   61 122 mg     15

 Magnesium 227 mg   60 56 mg      15
 Vitamin D  3  μg     60 0,75 μg   15

 

*NRV: nutrient reference values