Nutrilite™ Vitamiin C Plus

[6999]

[]

[10192]

[10192]

has_post_thumbnail() taip
has_post_thumbnail() taip


[10192]
C-vitamiin Plus Nutrilite™ on toidulisand, mis tagab immuunsüsteemi normaalse töö tagamiseks organismis terve päeva vältel aeglase ja ühtlase C-vitamiini vabanemise. Väga efektiivne C-vitamiini lisand, mille eesmärk on tagada aeglane ja stabiilne C-vitamiini varu.
Kuidas osta
Tellimisnumber:109741

C-vitamiin Plus Nutrilite™ on väga tõhus toidulisand, mis tagab immuunsüsteemi normaalse töö tagamiseks organismis terve päeva vältel aeglase ja ühtlase C-vitamiini vabanemise.

Miks see teile meeldib…

Heas vormis püsimine ja terveks jäämine on enamiku jaoks meist väga tähtis, ent immuunsüsteemi tõhusa töö tagamine võib olla üsna keeruline. Keskkonnast pärinev saaste, pisikud ja haigused võivad meie immuunsüsteemi nõrgendada. Immuunsüsteemile avaldavad mõju ka stress, kurnatus ja tasakaalustamata toidusedel.

Mis on lahendus? Toetage enda immuunsüsteemi mugavalt ja vaevatult toidulisandiga C-vitamiin Plus Nutrilite™. C-vitamiin on elutähtis immuunsüsteemi toetav toitaine. Immuunsüsteemi toetava toime kõrval aitab C-vitamiin ka naha tervise tagamiseks organismil normaalselt kollageeni toota ning rakke oksüdatiivse stressi eest kaitsta (tänu selle antioksüdandi omadustele).

Iga kahest C-vitamiini allikast – meie enda Nutrilite’i farmides kasvatatud atseroola kirssidest ning askorbiinhappest – valmistatud mugavalt kord päevas manustatav tablett sisaldab 240 mg C-vitamiini, mis on segatud kiulise koostisainega. See segu aeglustab imendumist ning võimaldab vitamiinil organismis vabaneda 8-tunnise perioodi jooksul. Vaid üks 240 mg pikatoimeline tablett annab päeva jooksul rohkem kasutatavat C-vitamiini kui 600 mg kiiretoimeline tablett.

 

Kasulik teada…

 • C-vitamiin Plus Nutrilite™ on tervetest puuviljadest, sealhulgas sidrunist, mandariinist, apelsinist ja greibist saadud tsitrusbioflavonoidi sisaldav toidulisand, mis aitab toetada immuunsüsteemi normaalset tööd ja nahal terveks jääda.
 • Pikatoimeline tablett tagab toitainete aeglase, ühtlase vabanemise organismis, mistõttu need imenduvad organismis maksimaalselt ning erinevalt kõrge kontsentratsiooniga kiiretoimeliste tablettide kasutamisest ei lähe vitamiine kaduma.
 • Toidulisand sisaldab atseroola kirssidest pärinevat C-vitamiini. Seda rikkalikku vitamiiniallikat kasvatatakse meie enda Nutrilite’i farmides, kus kasutame ainult kestlike põlluharimismeetodeid.
 • See toidulisand ei sisalda kunstlikke värvaineid, maitseaineid ega säilitusaineid.
 • C-vitamiinil on oluline roll immuunsüsteemi normaalsel talitlusel
 • 1 tablett päevas annab kehale stabiilse koguse C-vitamiini  enam kui 8 tunniks
 • Sisaldab tsitruse bioflavonoidide kontsentraati, mis on saadud kuivatatud puuviljadest, sh sidrunid, mandariinid, apelsinid ja greibid
 • Sisaldab C-vitamiini, mis on saadud ühest selle rikkamaist looduslikust allikast: atseroola kirssidest
 • C-vitamiin (vees lahustuv vitamiin) tagab antioksüdatiivse kaitse
 • Ei sisalda kunstlikke magus-, maitse-, värv- ja säilitusaineid
 • Toode ei sobi veganitele/taimetoitlastele.
 
 KESKMINE SISALDUS  1 TABLETI KOHTA (PÄEVA KOHTA)  %NRV* 
Vitamiin C240 mg300

% päevasest võrdluskogusest (täiskasvanutele)

 • Inimestel, kes regulaarselt ei söö piisavalt (või kel ei ole aega või isu) C-vitamiini sisaldavaid looduslikke toite nagu tsitrusviljad, brokoli ja rooskapsas
 • Inimestel, kes soovivad suurendada oma antioksüdatiivset kaitset enneaegse vananemise eest, näiteks inimesed, kel on stressirikas elu või kes elavad kõrge saastatusega piirkonnas
 • Inimestel, kes soovivad kunstlike maitse-, värv- ja säilitusaineteta toidulisandit

Soovituslik annus

1 tablett päevas

Nõuanded

Hoida lastele kättesaamatus kohas. Toode ei asenda mitmekülgset toitumist. Mitte ületada soovitatud päevast annust. Hoida pudel tihedalt suletud. Hoiustada jahedas kuivas kohas.